Contact

logo-ronde-van-pijnacker-KLEIN1

Stichting Ronde van Pijnacker
Secretariaat: Mandenmeesterstraat 5, 2641 JZ Pijnacker
info@rondevanpijnacker.nl – 06-22379337
 
KvK nr.:       41145887
Bankrekeningnummer Rabobank: NL18 RABO 0142 8717 10
 
Wielercomité:
 
Voorzitter:
Andre Remmerswaal 
e-mail1: voorzitter@rondevanpijnacker.nl
e-mail2: andre@rondevanpijnacker.nl     
telnr.:    06-55794507
 
Secretaris:
Bert Bos
e-mail1: secretaris@rondevanpijnacker.nl
e-mail2: bert@rondevanpijnacker.nl
telnr.:    06-22379337
 
Penningmeester:
Ron Meijndert
e-mail1: penningmeester@rondevanpijnacker.nl
e-mail2: ron@rondevanpijnacker.nl
telnr.:    06-36182386
 
Leden:
Rina Adriani
e-mail:   rina@rondevanpijnacker.nl 
telnr.:    06-11028082
 
Marco Bukman
e-mail:   marco@rondevanpijnacker.nl 
telnr.:    06-22375799
 
Judith Bukman
e-mail:   judith@rondevanpijnacker.nl 
telnr.:    06-22958144
 
Lia Gravesteijn
e-mail:   lia@rondevanpijnacker.nl 
telnr.:    06-20525794
 
Marloes Gravesteijn
e-mail:   marloes@rondevanpijnacker.nl 
telnr.:     06-14215115
 
Dennis van der Meiden
e-mail:   dennis@rondevanpijnacker.nl
telnr.:     06-51811596
 
Bestuur op de foto. V.l.n.r.: Dennis van der Meiden, André Remmerswaal, Judith Bukman, Marco Bukman, Lia Gravesteijn, Marloes Gravesteijn, Ron Meijndert en Rina Adriani. Op de foto ontbreekt Bert Bos.