Uitslagen

 

60e Rabank Ronde van Pijnacker 2017

 

Masters 40+

1 André van Reek Lisse, 2 Frans van Winden Bergschenhoek, 3 Laurens Koster Oegstgeest, 4 Martin van Rij Zuidland, 5 Brian Burggraaf Velsen-Noord, 6 Andre Grootveld Zoetermeer, 7 Lars Rietveld Oudewater, 8 Jan Gudde Nootdorp, 9 Mitja van Toorenburg Berkel en Rodenrijs, 10 Jeroen Jansen Zoetermeer, 11 René Rotscheid Apeldoorn, 12 Alex Duijnisveld Zoetermeer, 13 Erwin Danckaarts Utrecht, 14 Edward Sol Spijkenisse, 15 Marius van Breda Wassenaar, 16 Dennis van den Ouden Oude Tonge, 17 Jeroen Martens Rotterdam, 18 Franco Albanese Den Haag, 19 Jeroen Wesselius Zoetermeer, 20 Martijn Harteloh Dordrecht, 21 Jaco van der Eijk Zevenhuizen Zh

Amateurs

1 Niels Overvoorde Delfgauw, 2 Tom Koeleman Utrecht, 3 Martijn de Groot Gorinchem, 4 Bram Mens Wateringen, 5 Danny Vrolijk Schipluiden, 6 Tom de Vreede Pijnacker, 7 Joost van der Helm Pijnacker, 8 Jeroen Bijnagte Rotterdam, 9 Marvin Steenbergen Waddinxveen, 10 Gerhard Joling Krimpen aan de IJssel, 11 Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande, 12 Stephan Borsboom Hellevoetsluis, 13 Henk de Jong Nieuwveen, 14 Rienk Engele Pijnacker, 15 Mark Wencker-Borck Amsterdam, 16 Max Mesman Den Haag, 17 Frank Lanting Den Haag, 18 Robin Snoek Abcoude, 19 Cris Zwanenburg Alphen aan den Rijn, 20 Peter Fils Pijnacker, 21 Jerrie Suyker Pijnacker, 22 Jan Metselaar Bergschenhoek, 23 Jan Sachtleven Den Haag

Elite/Beloften

1 Arno Kleinjan Gouda, 2 Remco Schouten Ammerstol, 3 Jos Koop Delft, 4 Jordy Buskermolen Kudelstaart, 5 Jordi Talen Spijkenisse, 6 Lars van de Vall Heemstede, 7 Antonie van Noppen Ridderkerk, 8 Melle Meeuwisse Boskoop, 9 Joost van der Burg Rotterdam, 10 Pascal Aandewiel Amsterdam, 11 Diederik Deelen Berkenwoude, 12 Johan van der Eijk Strijen, 13 Robert Berk Pijnacker, 14 Sjors Handgraaf Leiden, 15 Dennis Buijs Benthuizen, 16 Bob Goedbloed Leiden, 17 Julian Stolk Pijnacker, 18 Martijn Veling Utrecht, 19 Michael Kootstra Krimpen aan de Lek, 20 Aron Kremer Pernis

Derny races

Ex-Winnaars Gangmaker Derny sponsor
1 Rob Sienders Ron Zijlaard Piko Plants
2 Odwin Bink Edwin Smeulders Arctic Koel & Vries Logistiek
3 Ronald van der Tang Gerard Buijing Civil at Hart
4 Rini Boogerd Herman Bakker Solanahof
5 Marc den Hoed Christiaan Bosch Support IT
6 Jan Hogervorst Dennis Leukemans Hogervorst Komkommers
7 Kurt Wubben Michel Vaarten 247 Watersnijden
8 Peter Hogervorst Walter Huybrechts Van der Helm
9 Ivo de Ruijter Vital Timmermans Milieu Express
10 Peter van Leeuwen Andre de Raet Ammerlaan
Sponsoren Gangmaker Derny sponsor
1 Marco Nederlof Michel Vaarten 247 Watersnijden
2 Jan Hogervorst Dennis Leukemans Hogervorst Komkommers
3 Kees Ammerlaan Herman Bakker Solanahof
4 Tom de Vreede Christiaan Bosch Support IT
5 Stef Zeestraten Vital Timmermans Milieu Express
6 Co de Koning Ron Zijlaard Piko Plants
7 Joost van der Helm Walter Huybrechts Van der Helm
8 Menno Ammerlaan Andre de Raet Ammerlaan
9 Nico Post Edwin Smeulders Arctic Koel & Vries Logistiek
10 Andre Remmerswaal Gerard Buijing Civil at Hart
Prominenten Gangmaker Derny sponsor
1 Ferry van Buijtene Christiaan Bosch Support IT
2 Rob de Graaf Walter Huybrechts Van der Helm
3 Barry van Wichen Andre de Raet Ammerlaan
4 Arie Pieter van Etten Edwin Smeulders Arctic Koel & Vries Logistiek
5 Bertus van Atten Herman Bakker Solanahof
6 Nick Brand Vital Timmermans Milieu Express
7 Pieter de Boer Ron Zijlaard Piko Plants
8 Rowan Ammerlaan Gerard Buijing Civil at Hart
9 Jacco de Hoog Michel Vaarten 247 Watersnijden
10 Peter Oostrom Dennis Leukemans Hogervorst Komkommers

Decathlon Dikke Banden Race:

Categorie 1: geboren in 2009-2010
Nummer 1 Jongens: Willem Kuijper
Nummer 2 Jongens: Levi Jansen
Nummer 3 Jongens: Finn Otterspeer

Nummer 1 Meisjes: Ilse van der Hulst
Nummer 2 Meisjes: Eline Koks
Nummer 3 Meisjes: Isabel van Rijn

Categorie 2: geboren in 2007-2008
Nummer 1 Jongens: Thijs Gasseling
Nummer 2 Jongens: Tibo Snoei
Nummer 3 Jongens: Julian Kerklaan

Nummer 1 Meisjes: Ymke Wubben
Nummer 2 Meisjes: Annique van der Kleij
Nummer 3 Meisjes: Lenthe Jansen

Categorie 3: geboren in 2005-2006
Nummer 1 Jongens: Ryan Ammerlaan
Nummer 2 Jongens: Sven Pera
Nummer 3 Jongens: Finn Jansen

Nummer 1 Meisjes: Amanda van Leeuwen
Nummer 2 Meisjes: Jessica Kippers

Burgerronden

Cat A (45-):

1. Ferry van Buijtene
2. Maarten Post
3. Kurt Wubben

Cat B (45+):

1. Charles Angenent
2. Kees Ammerlaan
3. Art van Winden
4. Marc den Hoed
5. Erik van Trigt