Oude uitslagen

 

Hieronder de uitslagen van de KNWU wedstrijden vanaf de 1e officiële Ronde van Pijnacker in 1958 t/m de laatst verreden ronde. In 1952 werd er al een Wielerronde verreden, ook daar is de uitslag meegenomen. Dank aan Koos ‘t Hart en Koos van Winden voor het leveren van alle informatie.

Officieuze ronde in 1952

Nieuwelingen: 1. HAMELINK.KAREL, 2. STOLKER.MICHEL, 3. DEN OUTER.W

Adspiranten: 1. SCHOUTEN.HENNIE, 2. ALTHUIZEN.LEO, 3. LIEBEN.FRED

1958

Nieuwelingen: 1. Jan Janssen, 2. Dik Groeneweg, 3. W. Jansen, 4. Piet Hermes, 5. J. Janszen, 6. Rudie Liebrechts, 7. J. Boog, 8. D. Everts, 9. P. van de Burg, 10. G. Hairwassers

Adspiranten: 1. Hennie Schouten, 2. Leo Althuizen, 3. F. Lieben, 4. K. Plieger, 5. W. Wierickx, 6. J. Nijhuis, 7. W. Buitendijk, 8. H. Scharinghuizen, 9. T. van Delzen, 10. Wim de Jager,

1959

Amateurs: 1. Theo Sijthoff, 2. Jac Mesters, 3. Piet de Vries, 4. Maarten Breure, 5. Piet de Vries, 6. Leo ten Dam, 7. van de Oudewetering, Karel Hamelink, 9. G. van Straten, 10. Ab van Egmond,

Junioren: 1. Hennie Schouten, 2. Jan Droog, 3. Wim Schuling, 4. Leo Althuizen, 5. Wim de Jager, 6. H. Peters, 7. L. Motke, 8. J. Stolk, 9. H. van de Vaart, 10. K. Zomer,

1960

Nieuwelingen: 1. HOEK.HANS, 2. ALTHUIZEN.LEO, 3. VAN TOL.COR

Amateurs: 1. JANSSEN.JAN, 2. BREURE.MAARTEN, 3. WALRAVENS.NICO

1961

Amateurs: 1. Gerben Karstens, 2. Jan Janssen, 3. J. Rademakers, 4. Maarten Breure, 5. Greuter, 6. Ab Verbaas, 7. Wim van Dik, 8. Jan Stam, 9. Theo ten Dam, 10. Manus Brinkman,

Nieuwelingen: 1. T. van Schie, 2. Frank Ouwerkerk, 3. Harm Ottenbros, 4. A. Drop, 5. J. Hoogland, 6. M. Kettenis, 7. G. Stiegelis, 8. K. van Schie, 9. A. van de Wal, 10. B. van Dongen,

1962

Amateur: 1. M. Breure, 2. B. v. d. Ven, 3. J. Hermes, 4. H. van Schie, 5. J. Schouten, 6. H. van Gent, 7. W. Swaneveld, 8. M. Paul, 9. B. Solaro, 10. J. Stam.

Nieuwelingen: 1. T. van Schie, 2. J. Middelkoop; 3. E. Dolman, 4. H. Vogelaar, 5. H. van Gulik.

1963

Amateurs: 1. Gerben Karstens; 2. Jan Boog; 3. J. Hoogland; 4. Theo ten Dam; 5. Evert Dolman; 6. P. Heijnig; 7. N. Walravens; 8. Jan Droog; 9. J. Brink; 10. B. v. d. Geest;

Nieuwelingen: 1. J. Meijer; 2. J. Aldershof; 3. H. Vogelaar; 4. Wim Paul; 5. Piet Kettenis; 6. L. v/d Berg; 7. P. Bregman; 8. M. Bertou; 9. B. Heuvelman; 10. J. Althuizen;

1964

Amateurs: 1 B. Kanselaar (Rotterdam); 2 W. Paul (Den Haag); 3 F. Ouwerkerk (Rotterdam); 4 P. Kettenis (Den Haag); 5 H. Brinkman (Rotterdam); 6 F. Kooi (Amsterdam); 7 Th. ten Dam (Den Haag); 8 G. Cuvelier (Nw. Vennep); 9 J. van der Horst (Haarlem); 10 D. Bouquet (Am­sterdam).

Nieuwelingen: 1 L. Duindam (Hon­selersdijk) ; 2 M. Jongkind (Aalsmeer) ; .3 W. van der Oever (Scheveningen); 4 J. Zoetemelk (Rijpwetering); 5 K. Pijpers (Rotterdam); 6 A. van der Berg (Rotterdam); 7 H. Stolle (Rotterdam); 8 H. van Vliet (Poeldijk); 9 A. van Dijk (Den Haag ); 10 S. van der Burg (Berkel).

1965

Amateurs: 1. M. van der Klooster, 100 km in 2.33.15; 2. P. Pellenaars; 3. S. Pieters; 4. C. van der Hulst; 5. P. Heijnig; 6. M. Brinkman; 7. Th. ten Dam; 8. S. van der Helm; 9. G. van Proosdijk; 10. F. Hogerheide.

Nieuwelingen: 1. J. van den Burg, 60 km in 1.36.48; 2. H. Zuidwijk; 3. E. Jongeling; 4. F. Zoons; 5. W. Evertse; 6. J. Bakker; 7., K. van Straten; 8. R. Lienden; 9. W. Lienden; 10. J. van der Stelt.

1966

Amateurs: 1. Leen Poortvliet, Herkingen; 2. Hennie Schouten, Badhoevendorp; 3. Siep van Dongen, Middelharnis; 4. Joop Zoetemelk, Rijpwetering; 5. Gijs van Noord, Den Haag; 6. A. Kooijman, ’t Zand; 7. R. van der Klooster, Rotterdam; 8. Nol Kloosterman, Leiden; 9. Hans Verbeek, Poeldijk, 10. Gerard Koel, Amsterdam;

Nieuwelingen: 1. Koos van de Knaap, De Kwakel; 2. A. Verweij, Zevenhuizen; 3. A. Cardol, Bilthoven; 4. M. Pennings, Nieuw-Vennep; 5. Bob Lobbesoo, Dordrcht; 6. J. van der Sman, Nootdorp; 7. Piet van der Stel, Pijnacker; 8. A. van der Ende, Rotterdam; 9. G. Smit, Rotterdam; 10. F. Boerman, Rotterdam;

1967

Amateurs: 1. Ad Russens, 2. Wim Liebrechts, 3. Sjef van de Burg

Nieuwelingen: 1. Melle van de Meulen, 2. G. Schoumans, 3. B. van der Hulst,

1968

Amateurs: 1. Leen Poortvliet; 2. Jan Aling; 3. Frank Ouwerkerk;

Nieuwelingen: 1. Peter Pennekamp; 2. Juul Bruessink; 3. P. Bemelman;

Adspiranten: 1. Andre Jansen; 2. Ruud Onos; 4. W. Opzeeland;

1969

Amateurs: 1. C. v. Straten, 2. J. Bruessing, 3. G. Veldhuizen, 4. S. Douma, 5. H. v. Leeuwen, 6. P. Legierse, 7. K. v. d. Knaap, 8. F. Ouwerkerk, 9. S. Koevermans, 10. D. Schouten.

Nieuwelingen: 1. G. v. ‘t Geloof, 2. B. Hordijk, 3. C. v. Herk, 4. J. Zuijdweg, 5. E. de Jong, 6. H. Pronk, 7. H. Gelders, 8. A. v. d. Hoek.

Adspiranten: 1. P. Laan, 2. J. v. d. Lugt, 3. W. Hofstede.

1970

Amateurs: 1. W. Bravenboer, 2. H. v. Leeuwen, 3. K. Balk, 4. J. Bruesing, 5. G. de Wit, 6. P. Oosterhof, 7. M. Bertou, 8. F. v. d. Goes, 9. W. Liebrechts, 10. E. Diepeveen.

Adspiranten: 1. B. Huveneers, 2. F. Pirard, 3. T. Brabander.

1971

Amateurs: 1. S. v. d. Burg, 2. P. Legierse, 3. J. Meijer, 4. H. Egberts, 5. L. Verweij, 6. B. v. d. Sman, 7. J. Hordijk, 8. R. v. Trigt, 9. R. Cor­nelisse, 10. M. Verweij.

Adspiranten: 1. M. Visser, 2. J. Akkermans, 3. L. v. Vliet.

1972

Amateurs. 1. G. Knetemann, 2. C. Priem, 3. J. Spetgens, 4. J. Raas, 5. R. v. Trigt, 6. H. Lammers, 7. Th. Smit, 8. J. Brinkman, 9. C. Die­peveen, 10. S. v. d. Burg.

Nieuwelingen: 1. P. Noij, 2. W. Gomez, 3. M. Visser, 4. A. v. Bragt, 5. L. Nieuwkerk, 6. P. Dijkshoorn, 7. R. Akke,r, 8. J. de Jager.

1973

Amateurs: 1. B. Pronk, 2. G. Thomas, 3. P. v. Katwijk, 4. J. Kieften­burg, 5. H. Stander, 6. P. v. Leeuwen, 7. L. Verwey, 8. W. Liebrechts, 9. J. v. Tol, 10. K. v. d. Knaap.

Nieuwelingen: 1. L. v. Vliet, 2. J. v. Herwerden, 3. P. Noy, 4. L. v. Nieuwkerk, 5. J. Vooys, 6. R. Zuydweg, 7. A. Hoezen, 8. S. Kuyper.

Adspiranten: 1. L. Veeke, 2. M. v. Vlimmeren, 3. R. Tijhuis, 4. P. Koppert, 5. S. Polak.

1974

Beroepsrenners: 1. Leo Duyndam90 km in 1.58.40, 2. Janus van Tol, 3. Bas Hordiik, 4. Nidie den Hertog, 5. op 40 sec. Patrick Sercu (B), 6. Ger Harings, 7. Jan van Katwijk, 8. Ronald Dewitte (B), 9. Wim de Waal, 10. Wim Prinsen, 11. Fedor den Hertog, 12. Michel Pollentier (B), 13. op 1.10 Bert Pronk, 14. op 1.30 Roger Rosiers, 15. Jan Serpenti, 16. Wil de Vlam, 17. Albert Hulzebosch, 18. Henk Prinsen, 19. Ben Jan­broers, 20. Bennie Groen, 21. Jo Vrancken, 22. Jan Breur, 23. Wicher Vlot, 24. Cees van der Meijden, 25. Jan Brinkman.

Junioren: 1. L. v. Vliet, 2. B. v. Est, 3. J. v. Herwerden, 4. J. Vooijs, 5. A. Bax, 6. Th. Hogervorst, 7. H. Wigleven, 8. A. Hoezen.

Jeugd 14 jaar: 1. A. v. Asten, 2., R. Snijders, 3. R. Meeldijk, 4. J. Meijer, 5. W. v. Rijswijk.

1975

Beroepsrenners: 1. Kees Bal, Kwadendanune; 2. G. Vianen, Kockengen; 3. P. van Katwijk, Mill; 4. M. Demeyer, Belgie; 5. D. Allan, Australie; 6. B. Pronk, Scheveningen; 7. S. van Roosbroeck, Belgie; 8. N. den Hertog, Ermelo; 9. B. Janbroers, Zaandam, 10. L. Delcroix, Belgie; 11. A. van Linden, Belgie; 12. H. Kuiper, Ossendrecht; 13. Th. Smit, Amsterdam; 14. C. v. d. Meijden, Puttershoek; 15. W. de Vlam, Sam­beek; 16. V. van Schil, Belgie; 17. J. de Cauwer, Belgie; 18. J. van Katwijk, Bladel; 19. J. Brinkman, Rotterdam; 20. R. Swerts, Belgie; 21. E. Leman, Belgie; 22. J. Schipper, Baarn; 23. B. Hordijk, Rotter­dam; 24. H. van Springel, Belgie; 25. R. Rosiers, Belgie; 26. D. Lloyd, Engeland; 27. C. van Dongen, Hoeven; 28. J. Spruyt, Belgie; 29. F. Bracke, Belgie; 30. G. Knetemann, Huybergen.

Amateurs: 1. K. H. Bohnen (Duitsland),2. L. van Vliet,3. F. v. d. Enden,4. L. van Nieuwkerk,5. C. Maaskant, 6. J. van Veen, 7. P. Franken, 8. J. Kettenis,9, A. Ravensbergen, 10. W. Hofstede

1976

Beroepsrenners: 1. Gerben Karstens 100 km in 2.18.32, 2. Joop Zoetemelk, 3. Arie Versluis, 4. Harm Ottenbros, 5. Jan van Katwijk, 6. Wim de Ruiter, 7. Bas Hordijk, 8. Jan Raas, 9. Vic van Schil (B.), 10. Wicher Vlot, 11. Pica van Katwijk, 12. Cees Priem, 13. Hennie Kuiper, 14. Bert Pronk, 15. Theo Smit, 16. Jos Schip­per, 17. Jan Aling, 18. Nidi den Hertog, 19. Rennie Groen, 20. Ben Janbroers, 21. Roelof Groen, 22. Gerard Vianen, 23. Roy Schuiten, 24. Jim Kruunenberg, 25. Andrd Gevers, 26. Jan Brinkman, 27. Henk Prinsen, 28. Donald Allan, 29. Jan Krekels, 30. Jan Breur.

Amateurs: 1. Leo van Vliet, 2. Theo van Tol, 3. Frans van den Enden, 4. Ad Tak, 5. Wim van Steenis.

Dames: 1. Tineke Fopma, 2. Josh Sijbrands, 3. Heleen Hage, 4. Truus van der Plaat, 5. Marijke Lagerlof.

Amateurs: 1. L. van Vliet, 2. T. van Tol, 3. F. v. d. Enden, 4. A. Tak, 5. W. van Steenis, 6. J. Kettenis, 7. M. Rehorst, 8. A. van Hou­welingen, 9. T. Hoogervorst, 10. A. Prinsen.

Dames: 1. T. Fopma, 2. J. SUbrands, 3. H. Hage, 4. T. v. d. Plaat, 5. M. Lagerl6f, 6. B. v. d. Spiegel-Hage, 7. B. van IJken, 8. G. Kne­temann-Donker, 9. A. v. d. Weegberg, 10. A. Riemersma.

1977

Beroepsrenners: 1. Piet van Katwijk (Mill) 95 km in 2.07.00, 2. B. Pronk (Scheveningen), 3. J. van Katwijk (Bladel), 4. J. Huisjes (Almelo), 5. W. In ‘t Veld (Belgie), 6. K. Hoogendoorn (Volendam) 7. G. Vianen (Kockengen), 8. D. Thurau (West-Duitsland), 9. A. v. d. Hoek (Roo­sendaal), 10. op 1 ronde F. den Hertog (Dilsen, B.), 11. J. Schipper (Kwadendamme), 12. Theo Smit (Badhoevedorp), 13. G. Karstens (Rijen), 14. R. Rosiers (Belgie), 15. G. van Gerwen (Olland), 16. N. Been (Groningen), 17. J. Raas (‘s-Gravenpolder), 18. C. Priem (We­meldinge), 19. J. Zoetemelk (Gemigny 1′Eveque, Fr.), 20. G. Kamper (Alkmaar), 21. J. de Jong (Zwanenburg), 22. J. Aling (Bladel), 23. J. Brinkman (Rotterdam), 24. J. Huysmans (Belgie), 25. T. Tabak (Zwartewaal), 26. H. Kuiper (Ossendrecht), 27. F. van Katwijk (Op­loo), 28. G. Wesselius (Roelofarendsveen), 29. B. Janbroers (Zaan­daan), 30. W. Prinsen (Hank).

Amateurs: 1. Joop Kettenis (Den Haag) 80 km in 1.43.00, 2. P. Fran­ken (Oosterhout), 3. D. van Wuhe (Oosterwolde), 4. G. Pronk (Sche­veningen), 5. A. Kraan (Gouda), 6. T. van den Valk (Voorschoten), 7. J. de Goede (Standdaardbuiten), 8. M. Rehorst (Den Haag), 9. R. Kroep (Rotterdam), 10. F. v. d. Enden (Monster), 11. M. v. d. Toorn (Scheveningen), 12. P. van Leeuwen (Hilvarenbeek), 13. N. Toussaint (Naaldwijk), 14. S. Schuitemaker (Andijk), 15. R. den Boer (Vlaar­dingen), 16. B. Jouvenaar (Den Haag), 17. C. Molema (Koudekerk), 18. M. van Leeuwen (‘s-Gravenzande), 19. J. v. d. Weijden (Kudel­staart), 20. P. Damen (Poeldijk).

1978

Beroepsrenners: 1. Martin Havik 120 km in 2.36.47, 2. J. Schipper, 3. H. Peels, 4. D. van Wijhe, 5. J. de Goede, 6. F. van Katwijk, 7. H. Lange­rijs, 8. W, Godefroot, 9. V. Aarts, 10. R. van Trigt, 11. L. van Vliet, 12. D. Allan, 13. G. van Calster, 14. A. Prinsen, 15. J. Decauwer, 16. T. van den Bunder, 17. G. Male, 18. E. Sehepers, 19. J. de Jong, 20. A. van den Hoek, 21. G. Wesselius, 22. B. Pronk, 23. H. Lubberding, 24. S. A. Nilsson, 25. J. Breur, 26. C. Berkouwer, 27. G. van Gerwen, 28. L. Klaasen, 29. G. Knetemann, 30. J. Brinkman.

1979

Beroepsrenners: 1. Henk Lubberding 90 km in 2.05.20, 2. Roelof Groen, 3. Sjaak Verbrugge, 4. Gerrie van Gerwen, 5. Guido van Calster (B), 6. Hennie Kuiper, 7. Piet van Katwijk, 8. Fons van Katwijk, 9. Richard Bukacki, 10. Frits Pirard, 11. Rik van Linden (B), 12. Leo van Vliet, 13. Theo Smit, 14. Ger Mak, 15. Livin Klaasen, 16. Eddy Schepers (B), 17. Alex van Linden (B), 18. Gerben Karstens, 19. Jos Schipper, 20. Jan Aling, 21. Johan van de Verde, 22. Bert Oosterbosch, 23. Hans Langeriis, 24. Vester Aarts, 25. Johan van der Meer, 26. Hubert Mathis (Fr), 27. Ton Griep, 28. Kees van der Wereld, 29. Hennie Peels, 30. Pol Verschuere (B).

Amateurs: 1. Wil van Montfoort, 2. Wim Gomes, 3. Rob Borst, 4. Gerrit Ratterman, 5. M. Visser, 6. Ger Slot, 7. Barend Huveneers, 8. Sjaak Pieters, 9. Ad Kraan, 10. Bram Jouvenaar,

Liefhebbers: 1. B. van de Heuvel, 2. Karel Teeuwen, 3. Ton Koop, 4. J. de Wit, 5. E. Zaal,

1980

Beroepsrenners: 1. Leo van Vliet (Oudenbosch) 100 km in 2.23.12, 2. Frits Pirard (Breda), 3. Gerrie Verlinden (Belgie), 4. Bert Ooster­bosch (Oudenbosch), 5. Peter Godde (Koewacht), 6. Wies van Dongen (Breda), 7. Joop Zoetemelk (Germigny, Frankrijk), 8. Gerrie Knete­mann (Huybergen), 9. Hans Langerijs (Blokker) op 1.00 min., 10. Theo Smit (Badhoevedorp), 11. Piet van Katwijk (Mill), 12. Johan van de Velde (Rijsbergen), 13. Ad Wijnands (Maastricht), 14. Ad Tak (Oud­Gastel), 15. Jan Jonkers (Oud-Gastel), 16. Ad van Peer (Sprundel), 17. Theo Gevers (Heesch), 18. Martin Rietveld (Rotterdam), 19. Johan Demuynck (Belgie), 20. Jan Aling (Bladel), 21. Rene Kos (Oud­Karspel), 22. Roelof Groen (Hoogeveen), 23. Ad Prins (Gilze), 24. Jos Schipper (Kwadendamme), 25. Wil van Helvoirt (Zuiddorpe), 26. Livin Klaasen (Weelde, Belgia), 27. Vester Aarts (Kruiningen), 28. Harry Lunenburg (Loosbroek), 29. Nico van Hest (Alphen), 30. Adrie van Houwelingen (Zaltbommel), 31. Peter Zijerveld (Alphen), 32. Sjaak Verbrugge (Putte), 33. Wim de Ruiter (Kwadendamme), 34. Bert Pronk (Oud-Turnhout, Belgie).

Amateurs: 1. Jan van Rossem; 2. Piet Kuijs; 3. Bart Solaro;

Dames: 1. Mieke Havik; 2. Corrie Verhoeven; 3. Conny Meijer;

Liefhebebrs/Veteranen: 1. Leen Poortvliet; 2. Bram Jansen; 3. Wil Wielhouwer;

1981

Junioren: 1. DEN HOEDT.WIM, 2. LEIJS.JOHN, 3. VAN DALEN.JAN
Beroepsrenners: 1. ZOETEMELK.JOOP, 2. SMIT.THEO, 3. VAN HOUWELINGEN.ADRI
Amateurs: 1. HOGERVORST.PETER, 2. VAN MONTFOORT.WIL, 3. BORST.ROB
Liefhebebrs/Veteranen: 1. VAN DE HEUVEL.BAREND, 2. WIELHOUWER.WIL, 3. VAN HELDER.FRED

1982
Nieuwelingen: 1. WELTEN.ERIC, 2. CORDES.TOM, 3. BOOGERD.RINIE
Amateurs: 1. HOGERVORST.PETER, 2. HOGERVORST.JAN, 3. SCHMIDT.EGBERT
Beroepsrenners: 1. RAAS.JAN, 2. ZOETEMELK.JOOP, 3. ANDERSON.PHIL (AUS)

1983

Nieuwelingen: 1. WENNEKES.RUUD, 2. DE JONG.P, 3. DE HAAS.JOHN
Dames: 1. LIEVERSE.HANNEKE, 2. MEIJER.CONNIE, 3. VAN KOERT.GONNIE
Amateurs: 1. WEKEMA.BERT, 2. SOLLEVELD.GERRIT, 3. PIETERS.PETER

1984
Junioren: 1. BOOGERD.RINIE, 2. DERCKSEN.R, 3. VAN SCHIE.RON
Amateurs: 1. HOGERVORST.JAN, 2. VAN DE HULST.MARCO, 3. MEERE.MICHEL

1985

Amateurs: 1. IPPEL.RICHARD, 2. HOGERVORST.JAN, 3. HUVENEERS.BAREND
Beroepsrenners: 1. VERHOEVEN.NICO, 2. VAN DE VELDE.JOHAN, 3. VAN GERWEN.GERRIE

1986

Amateurs: 1. DE VOS.PETER, 2. HUVENEERS.BAREND, 3. RATTERMAN.GERRIT
Beroepsrenners: 1. SOLLEVELD.GERRIT, 2. STEVENHAGEN.PETER, 3. WEKEMA.BERT

1987

Liefhebbers: 1. PRONK.GERRIT, 2. KLEINVELD.GERRIT, 3. KOENE.WIM
Beroepsrenners: 1. LUBBERDING.HENK, 2. PIETERS.PETER, 3. SOLLEVELD.GERRIT
Amateurs: 1. HOGERVORST.JAN, 2. RATTERMAN.GERRIT, 3. HENDRIKS.MATHIEU

1988
Liefhebbers-Veteranen: 1. PRONK.GERRIT, 2. DEN HARTIGH.LEEN, 3. JONGEJAN.ARIE
Amateurs: 1. MIDDELBURG.MARCO, 2. KOKKELKOREN.MARTIN, 3. VAN DE TANG.RONALD
Beroepsrenners: 1. LUBBERDING.HENK, 2. VAN POPPEL.JEAN PAUL, 3. PIETERS.PETER

1989

Dames: 1. VAN DE HOORN.CORRIE, 2. HAGE.HELEEN, 3. KOOLLOOS.ELS
Beroepsrenners: 1. HERMANS.MATHIEU, 2. MAASSEN.FRANS, 3. THEUNISSE.GERT JAN
Amateurs: 1. HOGERVORST.PETER, 2. MEIJER.HANS PETER, 3. KES.HENRI

1990
Amateurs: 1. Frank van Veenendaal, 2. Piet de Boer, 3. Eric Venema
Dames: 1. Leontien van Moorsel, 2. Manon de Rooij, 3. Anita Kruse
Beroepsrenners: 1. Uwe Raab (D), 2. Gerrit de Vries, 3. Corne van Rijen

1991

Amateurs: 1. John den Braber, 2. Toine Bok, 3. Aart Vierhouten
Dames: 1. Angela van Smoorenburg, 2. Margaretha Groen, 3. Petra van de Giessen
Beroepsrenners: 1. Jean Paul van Poppel, 2. Olaf Ludwig (D), 3. Ron Mackay

1992

Amateurs: 1. Niels Boogaard, 2. Toine Bok, 3. Eric Venema
Junioren: 1. Miguel van Kessel, 2. Raymond Weenink, 3. Martin Vrij
Beroepsrenners: 1. Jelle Nijdam, 2 Olaf Ludwig (D), 3. Michel Cornelisse

1993

Amateurs: 1. Knaven ,Servais Zevenaar, 2. Kempen ,Richard van Nederland, 3. Jansen ,Wouter Delft
Dames: 1. Haringa ,Ingrid Hoofddorp, 2. Overgaag ,Danielle ‘s-Gravenzande, 3. Groen ,Margaretha Nieuw Lekkerland
Beroepsrenners: 1. Nelissen ,Wilfried Wellen Belgie, 2. Veenstra ,Wiebren Harkema, 3. Capiot ,Johan België

1994

Amateurs: 1. Braber ,John den Rotterdam, 2. Varkevisser ,Mark Rijnsburg, 3. Vliet ,Marcel van der Oost-Grafdijk
Dames: 1. Jongeling ,Maria Utrecht, 2. Ouden ,Natasja den Galder-Strijbeek, 3. Kelderhuis ,Ingrid Soest
Beroepsrenners: 1. Poppel ,Jean-Paul van Moergestel, 2. Abduzhaparov ,Dzaamolidine Manerba del Garda, Capiot ,Johan België

1995

Amateurs: 1. Zuijderwijk ,Wilco Poeldijk, 2. Vink ,Rene de Amsterdam, 3. Kemper ,Gerard Volendam
Dames: 1. Scheppingen ,Marielle van Uithoorn, 2. Jongeling ,Maria Utrecht, 3. Hillenga ,Angela Rolde
Beroepsrenners: 1. Blijlevens ,Jeroen Rijen, 2. Zabel ,Erik Fronderberg Duitsland, 3. Planckaert ,Jo Nevele Belgie

1996

Dames: 1. Vermast ,Nicole Amstelveen, 2. Kelderhuis ,Ingrid Soest, 3. Wekema ,Fonny Peize
Elite-Prof: 1. Nijdam ,Jelle Zundert, 2. Lombardi ,Giovanni Italie, 3. Ullrich ,Jan Merdingen Duitsland
Elite-Amateur: 1. Tang ,Ronald van der Voorhout. 2/ Broek ,Gerben van den Veghel (Nbr), 3. Koning ,Louis de Heenvliet

1997

Cyclo-Veteranen: 1. Broers ,Johnny Maartensdijk, 2. Grootveld ,Andre Zoetermeer, 3. Maas ,Chris Dordtdrecht
Elite-Neo: 1. Zuijderwijk ,Wilco Poeldijk, 2. Steen ,Martin van Dongen, 3. Post ,Tommy Breda
Elite-Prof: 1. Pantani ,Marco Cesenatico  Italie, 2. Bakker ,Maarten den Heenvliet, 3. Dekker ,Erik Hoogeveen

1998

Elite-Amateur: 1. Schalen ,Paul van Bakel, 2. Velzen Jan van Zoetermeer, 3. Boom ,Bart Enter
Elite-Prof: 1. Knaven ,Servais Zevenaar, 2. Holm ,Brian Denemarken, 3. Jorgensen ,Rene Denemarken
Veteranen: 1. Smit ,Ron Haarlem, 2. Duyvenbode ,Ton van Noordwijk, 3. Vierling ,Theo Rijswijk

1999

Dames: 1. Moorsel ,Leontien van  ( Zijlaard ) Rotterdam, 2. Mansveld ,Debby Gasselternijveen, 3. Scheppingen ,Marielle van Uithoorn
Elite-Neo: 1. Zuijderwijk ,Wilco Poeldijk, 2. Akker ,John van den Veldhoven, 3. Bothof ,Perry Zwijndrecht
Elite-Prof: 1. Blijlevens ,Jeroen Rijen, 2. Svorada ,Jan Tsjechie, 3. Vierhouten ,Aart Purmerend

2000

Dames: 1. Moorsel ,Leontien van  ( Zijlaard ) Rotterdam, 2. Mansveld ,Debby Gasselternijveen, 3. Bravo Soba ,Rosa-Maria Spanje
Elite-Neo: 1. Sienders, Rob Puttershoek, 2. Delen ,Matthijs Utrecht, 3. Gulik ,Fulco van Apeldoorn
Elite-Prof: 1. Boogerd ,Michael s-Gravenhage, 2. Heeswijk ,Max van Baexem, 3. Botero Echeverry ,Santiago Colombia

2001

Sportklasse-A: 1. Oudshoorn ,John Amstelhoek, 2. Brouwer ,Leon Rotterdam, 3. Grootveld ,Andre Zoetermeer
Elite-Neo: 1. Bink ,Odwin Amsterdam, 2. Vuurens ,Nico Meerkerk, 3. Bos ,Erik Rotterdam
Elite-Prof: 1. Svorada ,Jan Tsjechie, 2. Knaven ,Servais Zevenaar, 3. O’Grady ,Stuart Australië

2002

Sportklasse-A: 1. Grootveld ,Andre Zoetermeer, 2. Salm ,Rene van der Woubrugge, 3. Tettelaar ,Jaco Maassluis
Elite-Neo: 1. Luijk ,Niels van Naaldwijk, 2. Strole ,Dariusz Litouwen, 3. Farenhout ,Arthur Zuidland
Elite-Prof: 1. Botero Echeverry ,Santiago Colombia, 2. Boonen ,Tom Balen Belgie, 3. Dijk ,Stefan van Honselersdijk
Junioren: 1. Groot ,Wouter de Hillegom, 2. Timmermans ,Hans Dongen (Nbr), 3. Pieters ,Niels Hoofddorp

2003

Amateurs-A: 1. Grootveld ,Andre Zoetermeer, 2. Ceelen ,Henk Oude Kerk a/d Amstel, 3. Duinmayer ,Michel Den Haag
Dames: 1. Mansveld ,Debby Gasselternijveen, 2. Bates ,Katherine Australie, 3. Dongen Cools ,Jolanda van Middelharnis
Elite-Neo: 1. Lust ,Martijn Heer-Hugowaard, 2. Stougje ,Martijn Hellevoetsluis, 3. Luijk ,Niels van Naaldwijk
Elite-Prof: 1. Petacchi ,Alessandre Italie, 2. Heeswijk ,Max van Baexem, 3. Knaven ,Servais Zevenaar

2004

Amateur-A: 1. Reek ,Andre van Nieuw-Vennep, 2. Oostlander ,Sander                         Heerjansdam, 3. Duinmayer ,Michel Den Haag
Elite-Neo: 1. Vuurens ,Nico Meerkerk, 2. Langeveld ,Sebastiaan Lisse, 3. Bink ,Odwin Amsterdam
Elite-Prof: 1. Heeswijk ,Max van Baexem, 2. Hondo ,Danilo Cottbus Duitsland, 3. Boonen ,Tom Balen Belgie

2005

Dames: 1. Groenewold ,Renate Dalen, 2. Goede ,Suzanne de Zoeterwoude, 3. Mansveld ,Debby Gasselternijveen
Elite-Neo: 1. Alma ,Marcel Harskamp, 2. Bellemakers ,Dirk Luijksgestel, 3. Stougje ,Martijn Hellevoetsluis
Elite-Prof: 1. Julich ,Bobby USA, 3. Dijk ,Stefan van Etten-Leur, 3. Heeswijk ,Max van Baexem
Junioren: 1. Zandbeek ,Ronan van Schijndel, 2. Luyt ,Dennis Haarlem, 3. Graaf ,Rob de Pijnacker

2006

Amateurs-A: 1. Tettelaar ,Jaco Maassluis, 2. Schotte ,Otto Hellevoetsluis, 3. Meerkerk ,Erik Zuidland
Dames: 1. Vos ,Marianne Babyloniënbroek, 2. Mos ,Christine De Wijk, 3. Hennes Schmidt ,Tanja Attendorn Duitsland
Elite-Neo: 1. Hollands ,Edmund Australie, 2. Alma ,Marcel Harskamp, 3. Disseldorp ,Rob Rijpwetering
Elite-Prof: 1. Schleck ,Frank Luxemburg, 2. Groot ,Bram de Zevenhoven, 3. Casper ,Jimmy Frankrijk

2007

Amateur-B: 1. Niewold ,Frank, Hack ,Patrick-Dirk, Sowa ,Jerzy
Dames: 1. Melchers ,Mirjam, 2. Bosman ,Andrea, 3. Slappendel ,Iris
Elite-Neo: 1. Hartog ,Arno, 2. Bruin ,Ivor, 3. Reek ,Andre van
Elite-Prof: 1. Groot ,Bram de, 2. Clement ,Stef, 3. Dijk ,Stefan van
Nieuwelingen: 1. Meijden ,Rune van der, 2. Lugten ,Jelle, 3. Hofland ,Moreno

2008

Elite/Beloften: 1. Joost van Leijen , Ewijk . 2. Ronald Roos , Hoogstraten Bel . 3. Douwe Schouten , Vlaardingen . 4. Nico Vuurens , Meerkerk . 5. Jorne Videler , Amsterdam . 6. Harm Bronkhorst , Nieuw Vennep . 7. Gerard Windhouwer , Oostzaan . 8. Raymond Kreder , Zevenhuizen Zh . 9. Siebe Breed , Leiden . 10. Gerhard Joling , Krimpen aan den IJssel .

Amateur-A/Masters: 1. Peter van Leeuwen , Zoetermeer . 2. , . 3. Michel Duinmayer , s-Gravenhage . 4. Robert Koppers , s-Gravenhage . 5. Jos van Ginneken , Etten-Leur . 6. John Oudshoorn , Uithoorn . 7. Peter Fils , Voorburg . 8. Chris Maas , Papendrecht . 9. Arjen Hoogenboom , Rijswijk Zh . 10. Erik Bos , Rotterdam .

Junioren: 1. Coen Otterspeer , Ouderkerk aan den IJssel . 2. Lars van der Haar , Woudenberg . 3. Jerwin Wieser , Zoetermeer . 4. Pieter-Pascal Heyligers , Haarlem . 5. Bas Krauwel , Noordwijk Zh . 6. Milan van den Ende , Berkel en Rodenrijs . 7. Ralph Gelens , Hendrik-ido-Ambacht . 8. Dennis Deelen , Bergambacht . 9. Ferry Fransen , Noorden . 10. Robbert van Andel , Abbenes .

Elite-Vrouw: 1. Andrea Bosman , Ermelo . 2. Joukje Braam , Warmenhuizen . 3. Eva Heijmans , Diemen . 4. Adrie Visser , Wieringerwerf . 5. Josien van den Heerik , Bleskensgraaf . 6. Lianne Wagtho , Delft . 7. Gabrielle Rovers , Leiden . 8. Carola Groeneveld , Werkendam . 9. Linda Ringlever , Nijmegen . 10. Maxime Groenewegen , Amsterdam

2009

Elite/Beloften: 1. Joost Spring in t Veld Mijdrecht: 2. Maurits van der Ven Delft; 3. Marco Brus Schijndel; 4. Arjen de Baat Puttershoek; 5. Ronald Roos Hoogstraten (Belgie); 6. Marcel Alma Harskamp; 7. Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep; 8. Rudy Vriend Schagen; 9. Marco Kuijvenhoven s-Gravenzande; 10. Rik van IJzendoorn Tiel;

Junioren: 1. Milan van den Ende Berkel en Rodenrijs; 2. Rune van der Meijden Delfgauw; 3. Dylan van Baarle Zoetermeer; 4. Jesper Schipper Noordwijk.Zh; 5. Jelle Lugten Gouda; 6. Bas Krauwel Noordwijk.Zh; 7. Ricky Smit s-Gravenhage; 8. Lars van der Haar Woudenberg; 9. Friso Roscam Abbing Rotterdam; 10. Melvin van Zijl Harderwijk;

Nieuwelingen: 1. Rochéz Harbers Rijssen; 2. Leon Hofman Bleiswijk; 3. Arno Kleinjan Gouda; 4. Richard Dijkshoorn Rotterdam; 5. Sven Aardoom Capelle aan den IJssel; 6. Marnix van Ark Capelle aan den IJssel; 7. Johnno Middelburg Naaldwijk; 8. Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs; 9. Merijn Korevaar Groot-Ammers; 10. Bob van den Enden s-Gravenzande;

Amateur-A/B/C (CAT III): 1. Fred Pronk Heerhugowaard; 2. Axel Hermans Bergschenhoek; 3. Marc den Hoed Pijnacker; 4. Douwe Schouten Vlaardingen; 5. Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 6. Niels Oden Uitgeest; 7. Ferry van Buijtene Pijnacker; 8. Robert Koppers s-Gravenhage; 9. Erik Meerkerk Zuidland; 10. John Kleijnendorst Dordrecht

2010

Elite/Beloften: 1 Malaya van Ruitenbeek Delft, 2 Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk, 3 Jarno Gmelich Meijling Almere, 4 Barry Markus Hoofddorp, 5 Johan Berk Koudekerk a/d Rijn, 6 Jack Vermeulen ‘s‐Gravendeel, 7 Harm Bronkhorst Nieuw Vennep, 8 Dennis Smit Zwanenburg, 9 Marco Kuijvenhoven ‘s‐Gravenzande, 10 Rikke Dijkxhoorn Rijswijk, 11 Rob Disseldorp Rijpwetering, 12 Tom Relou Rijswijk, 13 Maikel Hogervorst Pijnacker, 14 Stefan Vreugdenhil Naaldwijk, 15 Rune van der Meijden Delftgauw, 16 Ferry den Elzen Sassenheim, 17 Danny Vrolijk Schipluiden, 18 Marco Brus Schijndel, 19 Robert Berk Koudekerk a/d Rijn, 20 Joost Spring in het Veld Mijdrecht, 21 Joeri van Delft Voorburg, 22 Quintero Bloemers Almere, 23 Jasper Ockeloen Arnhem, 24 Sander Kreder Zevenhuizen, 25 Evert de Vries Buitenpost, 26 Bob Schoonbroodt Hoensbroek, 27 Andy Knijpinga Utrecht, 28 Brian Bulgac Almere, 29 Nick Borst Leiden, 30 Jesper Asselman Wateringen

Nieuwelingen: 1 Ivo de Ruijter Zoetermeer, 2 Richard Dijkshoorn Rotterdam, 3 Etienne van Empel Tricht, 4 Marnix van Ark Capelle a/d Ijssel, 5 Nicky Gieskens Den Haag, 6 Tim Rodenburg Berkel en Rodenrijs, 7 Daan van der Helm Pijnacker, 8 Arvid de Kleijn Herveld, 9 Marco van Santen Rozenborg, 10 Robin van Diessen Valkenswaard, 11 Nick van de Sande Nootdorp, 12 Ricardo Persoon Poeldijk, 13 Wouter Peters Heenvliet, 14 Paul Rooij Hoofddorp, 15 Rowan Remmerswaal Pijnacker, 16 Justin van Empel Tricht, 17 Marco Brienisse Opheusden, 18 Sem Bleiksloot Rotterdam, 19 Jan David de Haan Oudega, 20 Koen van Nieuwpoort Nieuwerkerk a/d Ijssel, 21 Kelvin van den Dool Hoogblokland, 22 Bram van Berkesteyn Hazerswoude‐Rijndijk, 23 Timon van Reek Voorhout, 24 Niels Potze Aduard, 25 Freek van Aernsbergen Alpen aan den Rijn, 26 Jan‐Willem van Schip Schalkwijk, 27 Jeroen Vegter Rhoon, 28 Twan van der Sijs Alphen aan den Rijn, 29 Hermen Bode Giessenburg, 30 Daan van Ruijven Honselersdijk

Amateur‐A Cat 3: 1 Marcel Alma Harskamp, 2 Kurt Wubben Pijnacker, 3 Robert de Poel Dordrecht, 4 Martin Vrij Hellevoetsluis, 5 John Spruit Nootdorp, 6 Axel Hermans Bergschenhoek, 7 Werner Altewicher Amsterdam, 8 Jos Koop Den Hoorn ZH, 9 Chris Maas Papendrecht, 10 Michel Reuser Tiel, 11 Ferry van Buijtene Pijnacker, 12 Eddy Hermsen Ochten, 13 Hans Weeda Zuidland, 14 Lars Rietveld Oudewater, 15 Emiel Borsboom Woerden, 16 Luuc Rutgers Delft, 17 Adrie Frijters Wageningen, 18 Arjen Hoogenboom Rijswijk, 19 Ron Dooijeweerd Harderwijk, 20 Erik Bos Rotterdam

2011

Elite/Beloften: 1 Malaya van Ruitenbeek Den Haag, 2 Raymond Kreder ZEVENHUIZEN ZH, 3 Rune van der Meijden DELFTGAUW, 4 Thomas Rabou LOOSBROEK, 5 Didier Caspers NOORDWIJK ZH, 6 Jorne Videler AMSTELVEEN, 7 Stefan van Winden BERKEL EN RODENRIJS, 8 Tim Foppen Delft, 9 Jurgen van Diemen LEIMUIDEN, 10 Erik Andrea Beneden-Leeuwen, 11 Jos Koop DEN HOORN ZH, 12 Robert Berk BERGSCHENHOEK, 13 Geert Dijkshoorn VLAARDINGEN, 14 Roeland Dijkshoorn VLAARDINGEN, 15 Martijn Stougje NAALDWIJK, 16 Tom Bal ROCKANJE, 17 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN, 18 Harm Bronkhorst LISSERBROEK, 19 Kelian Lankester SCHIEDAM, 20 Joop de Gans HELLEVOETSSLUIS, 21 Jack Vermeulen ‘S-GRAVENDEEL, 22 Willy Heeneman DEN HAAG, 23 Remko Kramer BRAAMT, 24 Kota Sumiyoshi Japan, 25 Tijl van der Steeg WINKEL, 26 Tom Lotz SCHOONHOVEN, 27 Ruurd-Jan Zwarts LELYSTAD, 28 Niels van der Velden Lekkerkerk, 29 Bert van Buren STOLWIJK, 30 Gustav Swagemakers STEENBERGEN NB

Junioren: 1 Jeroen Kaldenbach HOORN NH, 2 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS, 3 Fabian Ammerlaan BERKEL EN RODENRIJS, 4 Stefan Wolffenbuttel NIGTEVECHT, 5 Marnix van Ark CAPELLE AAN DEN IJSSEL, 6 Dennis Bakker DE RIJP, 7 Nick van der Meer HONSELERSDIJK, 8 Arno Kleinjan GOUDA, 9 Luuc Bugter ARNHEM, 10 Arie Teun Roobol RHOON, 11 Jochum Buchener ILPENDAM, 12 Joost van der Burg Nootdorp, 13 Kay Kistemaker HOORN NH, 14 Kevin Ossendrijver WEZEP, 15 Bob van den Enden ‘S-GRAVENZANDE, 16 Tim Leusink ELBURG, 17 Mike Willemse ‘S-GRAVENHAGE, 18 Bo-Dylan Buuron ROOSENDAAL, 19 Jasper de Laat MOERGESTEL, 20 Mike Mailuhu WOERDEN, 21 Leon Hofman BLEISWIJK, 22 Jasper van Noort VOORHOUT, 23 Erik Groeneveld HEINENOORD, 24 Nicky Gieskens ‘S-GRAVENHAGE, 25 Jesper van Doorne VLAARDINGEN, 26 Sjors Dekker ANDIJK, 27 Daniel Joling KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, 28 Niels Hoogenboom MONTFOORT, 29 Lennard Hofstede POELDIJK, 30 Nick van de Sande NOOTDORP

Nieuwelingen: 1 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL, 2 Ivo de Ruijter ZOETERMEER, 3 Jasper Bugter ARNHEM, 4 Teun van den Burg BAARN, 5 Wouter Peters HEENVLIET, 6 Jim Lindenburg WATERINGEN, 7 Stefan Kreder ZEVENHUIZEN ZH, 8 Jerry Roling HEEMSKERK, 9 Timon van Reek VOORHOUT, 10 Thom Martens ZOETERMEER, 11 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST, 12 Remco Schouten AMMERSTOL, 13 Marco Kaldenbach HOORN NH, 14 Jaan van Berkel VELSERBROEK, 15 Jordi Talen SPIJKENISSE, 16 Marco Doets MONNICKENDAM, 17 Rowan Remmerswaal PIJNACKER, 18 Roy Dofferhoff LISSE, 19 Martijn van Dam HEENVLIET, 20 Pim Heemskerk DE ZILK, 21 Marc Bolhoven PURMEREND, 22 Jake Alderman Cornwall, 23 Thijs Bon ALPHEN AAN DEN RIJN, 24 Julian Spierings ZOETERMEER, 25 Jordi Sloof BODEGRAVEN, 26 Bram van Berkesteijn HAZERSWOUDE-RIJNDIJK, 27 Daan Mahieu ‘S-GRAVENHAGE, 28 Bjorn Beukers MONSTER, 29 Stephen de Vries GOUDA, 30 Etienne Lenting NIEUWVEEN

Amateurs: 1 Richard Louman AMSTERDAM, 2 Bob Jonkheer LISSE, 3 Stephan Borsboom HELLEVOETSLUIS, 4 Menno Gobielje GOUDA, 5 John Spruit NOOTDORP, 6 Marcel Witte AMSTERDAM, 7 Jan Gudde NOOTDORP, 8 Robert de Poel DORDRECHT, 9 Martin Vrij Hellevoetsluis, 10 André Kraan GOUDA, 11 Jeroen Wesselius VOORBURG, 12 Theo Roelofs HEEMSTEDE, 13 Edward van der Pijl BREDA , 14 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK, 15 René Hulsman VLAARDINGEN, 16 Peter Fils PIJNACKER, 17 Selmar Pigge VOORSCHOTEN, 18 Martijn Dennebos PIERSHIL, 19 Rene Bunnik Bleiswijk, 20 Michel Toonen LISSE, 21 John Spek WADDINXVEEN, 22 Michael Breedt DIEMEN, 23 Geert Minkema SCHOONHOVEN, 24 Jaco Lekkerkerker HOUTEN, 25 Leo Poot STRIJEN, 26 Jeroen Claessen HOEVEN, 27 Tom de Vreede BERKEL EN RODENRIJS, 28 Jacco Wols PUTTERSHOEK, 29 Jörg Sander DEN HAAG, 30 Bas Kaptein NOORDWIJKERHOUT

2012

Elite/Beloften: 1 Martijn Tusveld UTRECHT, 2 Floris Goesinnen OPPERDOES, 3 Takayuki Abe Eygelshoven, 4 Jos Koop DEN HOORN ZH, 5 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN, 6 Bart Harmsen AMSTELVEEN, 7 Malaya van Ruitenbeek DEN HAAG, 8 Wouter de Groot PIJNACKER, 9 Lars van de Vall Ouderkerk aan de Amstel, 10 Arian Oosthoek HENRIK IDO AMBAcht, 11 Ronald Roos MERKSPLAS (B), 12 Rob van der Niet Leiden, 13 Johan Berk KOUDEKERKAD RIJN, 14 Maikel Hogervorst PIJNACKER, 15 Jelle van der Marel DE LIER, 16 Henk Bom s Gravenzande, 17 Jeroen Kaldenbach HOORN NH, 18 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN, 19 Michael Vingerling ROCKANJE, 20 Gerben Vreugdenhil NAALDWIJK, 21 Lennard van den Berg ROTTERDAM, 22 Florian Smits AMSTERDAM, 23 Tim Grevelink Capelle a/d IJssel, 24 Sjors Handgraaf VOORHOUT, 25 Wouter Been DELFT, 26 Arno Kleinjan GOUDA, 27 Rick van der Zanden POELDIJK, 28 Roeland Dijkshoorn VLAARDINGEN, 29 Stefan van Winden BERKEL EN RODERIJS, 30 Bob Jonkheer LISSE

Junioren: 1 Robin van Diessen VALKENSWAARD, 2 Milan Brons ALMERE, 3 Niels Immerzeel WILNIS, 4 Bas Heilig SPAARNDAM, 5 No de Ruijter ZOETERMEER, 6 Lorenzo Borhem PURMEREND, 7 Marco Kaldenbach HOORN NH, 8 Teun van den Burg BAARN, 9 Rowan Remmerswaal PIJNACKER, 10 Rik Walraven ALMERE, 11 Ricardo Persoon POELDIJK, 12 Koen van de Ven VELDHOVEN, 13 Jeroen Vegter RHOON, 14 Erwin van Eijk Leiden, 15 Floris Wassenaar WERNHOUT, 16 Gert van der Grijn AMEIDE, 17 Nick van de Sande NOOTDORP, 18 Pascal Remmers CASTRICUM, 19 Daan van Ruijven HONSELERSDIJK, 20 Mike Mailuhu WOERDEN

Nieuwelingen: 1 Jordi Talen SPIJKENISSE, 2 Jan Maas HUIJBERGEN, 3 Pim van de Klundert WOENSDRECHT, 4 Thom Martens ZOETERMEER, 5 Camiel Lok BERKEL EN RODERIJS, 6 Mats Buning ALKMAAR, 7 Sjoerd v.d. Stelt NUMANSDORP, 8 Jason van Haaften DE MEERN, 9 Arjan Arentsen HARDERWIJK, 10 Martijn van Dam HEENVLIET, 11 Casper van Kester Poeldijk, 12 Simon Huisman WESTWOUD, 13 Tom Jansen Breda, 14 Rick van Wieringen LEIMUIDEN, 15 Jeroen Smits BERGSCHENHOEK, 16 Bjorn Beukers MONSTER, 17 Tristan Rijsdijk VLAARDINGEN, 18 Jochem Haitsma BERKEL EN RODERIJS, 19 Luc van der Lecq HOUTEN, 20 Thomas Ruijgrok Den Hoorn

Amateurs: 1 Thom Van Beek Stompwijk, 2 Andy Knijpinga UTRECHT, 3 Arno Hartog GIESSENBURG, 4 Edwin Vrauwdeunt S-GRAVENHAGE, 5 Erik de Niet DEN HAAG, 6 Jeroen Wesselius VOORBURG, 7 Andns Kraan GOUDA, 8 Peter Fils PIJNACKER, 9 Dirk Jonker DELFT, 10 Adrie Frijters WAGENINGEN, 11 Norbert van der Straaten OEGSTGEEST, 12 Albert van Riessen ROTTERDAM, 13 Leon Brouwer ROTTERDAM, 14 Marc den Hoed PIJNACKER, 15 Martjn Harteloh DORDRECHT, 16 Robert de Poel DORDRECHT, 17 Jonne Boers NOOTDORP, 18 Ruben Mijnsbergen ROTTERDAM, 19 Jan Gudde NOOTDORP, 20 Richard Louman AMSTERDAM

2013

Elite-Mannen/Beloften: 1 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN, 2 Arno van der Zwet ZOETERMEER, 3 Milan van den Ende BERKEL EN RODENRIJS, 4 Roy Pieters ZWANENBURG, 5 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL, 6 Edwin Wielink TWELLO, 7 Lennard Hofstede POELDIJK, 8 Michael Vingerling HELLEVOETSLUIS, 9 Dylan van Baarle ZOETERMEER, 10 Mitchell Huenders ZEIST, 11 Ronald Roos MERKSPLAS (B), 12 Jaap de Man SPIJKENISSE, 13 Frank Niewold LISSE, 14 Robbert de Greef GELDROP, 15 Wouter Been RIJSWIJK, 16 Joost Jansen ROTTERDAM, 17 Rik de Voogd ROTTERDAM, 18 Marco Kuijvenhoven ‘S-GRAVENZANDE, 19 Wouter de Groot DELFT, 20 Peter van de Put APELDOORN, 21 Emmanuel van Ruiterbeek AMSTELVEEN, 22 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN, 23 Leon Hofman BLEISWIJK, 24 Raymond Splinter HOORN NH, 25 Danny van der Sman NOOTDORP, 26 Harm Bronkhorst VOORHOUT, 27 Lex Nederlof LAMPHUN, 28 Wouter Nijkerk UGCHELEN, 29 Martijn Lust TUITJENHORN, 30 Joost van der Burg NOOTDORP, 31 Quinten Winkel ROTTERDAM, 32 Robert Berk BERGSCHENHOEK, 33 Jeroen van der Meulen URETERP, 34 Paul Helderman NAALDWIJK, 35 Niels Immerzeel WILNIS, 36 Bart Harmsen AMSTELVEEN, 37 Marc Janssen EDE

Junioren: 1 Martijn Budding VEENENDAAL, 2 Marco Kaldenbach HOORN NH, 3 Fabio Jakobsen HEUKELUM, 4 Sjoerd van der Stelt NUMANSDORP, 5 Robin Lowik VRIEZENVEEN, 6 Dennis Buijs BENTHUIZEN, 7 Bjorn van der Heijden SCHAIJK, 8 Jouke Schelling DE KWAKEL, 9 Sem v/d Bogaert POELDIJK, 10 Jordi Talen SPIJKENISSE, 11 Danny Kroeze ACHTERVELD, 12 Niels Overvoorde DELFGAUW, 13 Rik Wielink APELDOORN, 14 Cees Bol S-GRAVENZANDE, 15 Kevin Kooyman ZEVENHUIZEN ZH, 16 Jesse van den Enden S-GRAVENZANDE, 17 Allard Klijnstra OLDEHOLTPADE, 18 Mark Stijger HONSELERSDIJK, 19 Jermo le Fevre PURMEREND, 20 Twan van Varik DRONTEN, 21 Stephen de Vries GOUDA, 22 Sem Hagemans NIEUWEGEIN, 23 Erwin van Eijk LEIDEN, 24 Jaap van der Meij KATWIJK, 25 Maarten Kamp LISSE, 26 Rowan Remmerswaal PIJNACKER, 27 Max van de Water AMSTERDAM ZUIDOOST, 28 Damian van Dalen ‘S GRAVENZANDE, 29 Rik Walraven ALMERE, 30 Miquel de Zoete NAALDWIJK, 31 Sven Bergmans MAREN-KESSEL, 32 Jeroen Eppenga KRIMPEN AAN DEN IJSSEL, 33 Wesley van Steen ALPHEN, 34 Simon Huisman WESTWOUD, 35 Max van Overbeek BEUSICHEM, 36 Gino Bonemeijer NOOTDORP, 37 David van den Berg LEIDSCHENDAM, 38 Rowan den Braver PIJNACKER, 39 Kelian van Steenis HOOGBLOKLAND

Nieuwelingen: 1 Tristan Rijsdijk VLAARDINGEN, 2 Jeroen van der Meer PIJNACKER, 3 Marco Mook ALPHEN AAN DEN RIJN, 4 Rick Verhoeven GOUDA, 5 Thimo Kroeze KOOG AAN DE ZAAN, 6 Rick de Vries WOLVEGA, 7 Julian Stolk PIJNACKER, 8 Bas Jansen WARMOND, 9 Max Berkhout UITGEEST, 10 Noah van der Meer NAALDWIJK, 11 Thierry Bouckaert LISSE, 12 Dennis van der Horst HASSELT, 13 Martin Pluto DEN HAAG, 14 Djoerd van Dessel BREDA, 15 Antonie van Noppen RIDDERKERK, 16 Patrick Coster HASSELT, 17 Jesse Lagendijk ALPHEN A/D RIJN, 18 Danny Voogt WORMER, 19 Martijn Knoppert S-GRAVENZANDE, 20 Ide Schelling DEN HAAG, 21 Brendan Berendse PURMEREND, 22 Jelmer Arendshorst NIEUWLEUSEN, 23 Mike Appelman BEVERWIJK, 24 Jesper Rasch ZANDVOORT, 25 Mike van Nunspeet DEN HAAG, 26 Benjamin Veninga HAARLEM, 27 Jeroen van Goor WILNIS, 28 Frenky van der Vorst HALSTEREN, 29 Bram van der Zwet ROELOFARENDSVEEN, 30 Dion van Nierop ZOETERWOUDE, 31 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG, 32 Jelle Vlasman TER AAR, 33 Dirk Beukers SANTPOORT-NOORD, 34 Rienk Engele PIJNACKER, 35 Melvin Wildeboer Schut PAPENDRECHT, 36 Jeffrey Post NOOTDORP, 37 Jordan Langenberg NOOTDORP, 38 Mel van der Veekens ZAANDAM, 39 Tristan Broer BARENDRECHT, 40 Joris Paauwe HILVERSUM, 41 Brian van Noort WARMOND, 42 Coen Groot PAPENDRECHT, 43 Desley Boxhoorn BERGSCHENHOEK, 44 Marco Geleijnse HELLEVOETSLUIS, 45 Tristan Groot HEERHUGOWAARD, 46 Leen de Hoog PIJNACKER, 47 Simon Molkenboer LEIMUIDEN, 48 Niels Fijen HEEMSKERK, 49 Melle Meeuwisse BOSKOOP, 50 Damian Kooreman AALSMEER, 51 Neville Groot HEERHUGOWAARD, 52 Thijs Moerland HAARLEM, 53 Marco Muyderman PURMEREND

Amateurs: 1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN, 2 Robert de Poel DORDRECHT, 3 Marcel Alma HARSKAMP, 4 Andy Knijpinga UTRECHT, 5 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK, 6 Eddy Hermsen OCHTEN, 7 Marijn Pijper HOOGVLIET, 8 Marc den Hoed PIJNACKER, 9 Erik Meerkerk ZUIDLAND, 10 Lars Rietveld OUDEWATER, 11 Ronnie Takens UTRECHT, 12 Erik de Niet DEN HAAG, 13 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne MIJDRECHT, 14 Jorre van der Bij UTRECHT, 15 Robbert Schaap VOORBURG, 16 Jeroen Wesselius VOORBURG, 17 Richard Louman AMSTERDAM, 18 Martijn de Groot GORINCHEM, 19 Chris Heiberg ROTTERDAM, 20 Joeri van Delft VOORBURG, 21 André Kraan GOUDA, 22 Christian Bosch NOOTDORP, 23 Wilfred Verhagen WOERDEN, 24 Hans Weeda ZUIDLAND, 25 Erik Groeneveld HEINENOORD, 26 Michiel Groeneveld HEINENOORD, 27 René Pruijsen SPRANG-CAPELLE, 28 Mark Teeuw RIJSWIJK NB, 29 Edwin Vrauwdeunt S-GRAVENHAGE, 30 Ronny Bossers WAALWIJK, 31 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK, 32 Robert Heemskerk HAZERSWOUDE-RIJNDIJK, 33 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT, 34 Martijn Harteloh DORDRECHT, 35 Marcel Witte AMSTERDAM, 36 Geeralt van den Ham AMSTERDAM, 37 René Hulsman VLAARDINGEN, 38 Jorg Sander DEN HAAG, 39 Marius van Breda WASSENAAR, 40 Thom van der Spek PIJNACKER, 41 Marcel Jacobs UITHOORN, 42 Stefan Slager BEESD

2014

Nieuwelingen: 1 Martin Pluto DEN HAAG, 2 Adne van Diest OUDE WETERING, 3 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG, 4 Herman Brinkman ROTTERDAM, 5 Max Mesman NOOTDORP, 6 Jens van den Dool HOOGBLOKLAND, 7 Mike Hooiveld ANDIJK, 8 Melle Meeuwisse BOSKOOP, 9 Stef Zeestraten PIJNACKER, 10 Nick Hijdra BERKEL EN RODENRIJS, 11 Mathijs de Leng BOSKOOP, 12 Julian Dubbeld DORDRECHT, 13 Mick Kemper VOLENDAM, 14 Desley Boxhoorn BERGSCHENHOEK, 15 Quinten Veling MONNICKENDAM, 16 Tom Zwaan AMSTERDAM, 17 Nick Groot ZAANDIJK, 18 Dylan Plijter HILLEGOM, 19 Ryan Ruijmgaard ZWANENBURG, 20 Jeroen van Karsen DELFT, 21 Mark Wolvers MOORDRECHT, 22 Aad Schuilenburg SOEST, 23 Tjalle de Jong BERGSCHENHOEK, 24 Dean Ruska VOLENDAM

Junioren: 1 Fabio Jakobsen HEUKELUM, 2 Jeroen van der Meer PIJNACKER, 3 Jesse van den Enden S-GRAVENZANDE, 4 Thomas Hoole ZUIDLAND, 5 Noah van der Meer NAALDWIJK, 6 Rienk Engele PIJNACKER, 7 Jordi Talen SPIJKENISSE, 8 Niels Overvoorde DELFGAUW, 9 Kevin Kooyman ZEVENHUIZEN ZH, 10 Gino Bonemeijer NOOTDORP, 11 Julian Stolk PIJNACKER, 12 Melvin Hanemaaijer MAASDIJK, 13 Mike van Nunspeet DEN HAAG, 14 Danos Gerritsen HOOGERHEIDE, 15 Rick Verhoeven GOUDA, 16 Martijn van Dam HEENVLIET, 17 Yves Hereijgers BAARLE-HERTOG

Elite-Mannen/Beloften: 1 Coen Vermeltfoort SCHUINESLOOT, 2 Patrick Bos AMSTELVEEN, 3 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN, 4 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL, 5 Jurgen van Diemen LEIMUIDEN, 6 Merijn Korevaar GROOTAMMERS, 7 Milan van den Ende BERKEL EN RODENRIJS, 8 Stan Godrie ZUNDERT, 9 Paul Helderman NAALDWIJK, 10 Floris Gerts LEIDEN, 11 Wouter Mol ALKMAAR, 12 Arvid de Kleijn HERVELD, 13 Rik de Voogd ROTTERDAM, 14 Dennis Smit ZWANENBURG, 15 Etienne van Empel GELDERMALSEN, 16 Kobus Hereijgers HEDEL, 17 Mike Terpstra ASSENDELFT, 18 Tom Vermeer LEUSDEN, 19 Jeroen Kaldenbach HOORN NH, 20 Michael Vingerling HELLEVOETSLUIS, 21 Remco Schouten AMMERSTOL, 22 Tim Rodenburg BERKEL EN RODENRIJS, 23 Marvin van Spronsen MONSTER, 24 Remco Broers MAARTENSDIJK, 25 Stefan Breemes AMSTERDAM, 26 Frank Niewold LISSE, 27 Timon van Reek VOORHOUT, 28 Malaya van Ruitenbeek DEN HAAG, 29 Bart Harmsen AMSTELVEEN, 30 Bart Vendrig MAURIK, 31 Wouter de Groot DELFT, 32 Roy Pieters ZWANENBURG, 33 Tim Veldt AMSTERDAM, 34 Diederik Deelen BERKENWOUDE, 35 Thom Van Beek STOMPWIJK, 36 Jorrit Slaman BERGAMBACHT, 37 Joury Ottenbros HEERHUGOWAARD, 38 Jesper Schipper NOORDWIJK ZH, 39 Sjors Handgraaf VOORHOUT, 40 Peter van Dijk TER AAR, 41 Lehvi Braam DODEWAARD, 42 Eddy van IJzendoorn TIEL, 43 David van Eerd BREDA, 44 Kelvin van den Dool HOOGBLOKLAND, 45 Youp Havermans ROTTERDAM, 46 Erwin van Eijk LEIDEN

Amateurs: 1 Robbert Schaap VOORBURG, 2 Rikkie Dijkhuizen SCHEVENINGEN, 3 Marcel Alma HARSKAMP, 4 Henk de Jong MIJDRECHT, 5 Albert van Riessen ROTTERDAM, 6 Andre Grootveld ZOETERMEER, 7 Eddy Hermsen OCHTEN, 8 Harm Bronkhorst VOORHOUT, 9 Jeroen Wesselius VOORBURG, 10 Elmar van Hoorn ROTTERDAM, 11 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK, 12 Robert van Dalen ANDEL, 13 Erik de Niet DEN HAAG, 14 Harm van Berkel MAASLAND, 15 Erik Meerkerk ZUIDLAND, 16 Martijn Harteloh DORDRECHT, 17 Marc den Hoed PIJNACKER, 18 Arian Stolwijk DELFT, 19 Jan Gudde NOOTDORP, 20 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK, 21 Thijs Nijveldt DELFT, 22 Anton in ‘t Veld NIEUW LEKKERLAND, 23 Robert Koppers ‘S-GRAVENHAGE, 24 Peter Jordaan MAASSLUIS, 25 Jorre van der Bij UTRECHT, 26 Peter Fils PIJNACKER, 27 Marcel Witte AMSTERDAM, 28 Richard Louman AMSTERDAM, 29 Robin de Vries PIJNACKER, 30 Gerard van Haaften DIRKSLAND, 31 Erik Groeneveld HEINENOORD, 32 Chris Heiberg ROTTERDAM, 33 Edwin Vrauwdeunt S-GRAVENHAGE, 34 Arco Fritzsch OUD BEIJERLAND, 35 Geert Minkema SCHOONHOVEN, 36 Marius van Breda WASSENAAR, 37 Ruben van den Ende DELFT, 38 Robert Heemskerk HAZERSWOUDE-RIJNDIJK, 39 Thijs Kros NOORDERLOOS, 40 Mark Hermsen OCHTEN, 41 Jaco van der Eijk ZEVENHUIZEN ZH, 42 Jules Roskamp ZOETERMEER, 43 Andy Knijpinga UTRECHT, 44 John van de Hoef UTRECHT, 45 Michael van der Ziel DEN HAAG, 46 Aad de Geus MAASSLUIS, 47 Stephen de Vries GOUDA, 48 Rene Bunnik BLEISWIJK

Burgers 45+: 1. Jan Hogervorst, 2. André van der Burg, 3. Erik van Trigt

Burgers 45-: 1. Joost van der Helm, 2. Erik van Trigt, 3. John van Etten

Bedrijven Koppeltijdrit:
A-teams:

1. Van Vliet Containers (Björn van Buijtene en Milan van der Ende)
2. AAC (Frans en Art van Winden)
3. Watersnijden (Marco Nederlof en Robert de Hoog)
4. Stekpuntje (Jan en Maikel Hogervorst)
5. Arctic (Hans Post en Arie-Pieter van Etten)

Totaal: 1. Van Vliet Containers

B-teams:

1. Jan Groen Tegels (Pieter Braat en Peter van Venrooij)
2. De Viergang (Sjors van der Quast en André Remmerswaal)
3. BBQ (Co de Koning en Nick van de Sande)
4. Van der Helm bedrijven (Amile Berkhout en Jan van der Ploeg)
5. Civil At Hart (Peter Oosterman en Theo Bader)

Totaal: 1. De Viergang

Vrouwen:

1. De Viergang (Sharon van der Meer en Rylana Soepenberg)
2. Arctic (Sonja van Venrooij en Willy van Etten)
3. Residentie (Marjon Post en Rina Adriani)

Totaal: 1. Arctic

Ouder/Kind-combinatie:

1. Ammerlaantjes (Menno en Neil)
2. Venrooijtjes (Ralph en Sem)
3. Brandjes (Monique en Nick)

Totaal: 1. Ammerlaantjes

Rabo Dikke Banden Race:
Jongens 7 en 8 jaar:
1. Jurre Vloet
2. Matz de Groot
3. Kris van Winden
4. Floris Kollen
5. Olivier Kollen
6. Timo van der Hulst
7. Tijn Knevel
8. Timo Koot
9. Justin van der Helm

Meisjes 7 en 8 jaar:
1. Demi Brand
2. Dagmar van Hoogstraten
3. Fenna Brand

Jongens 8 en 9 jaar:
1. Nick Brand
2. Ryan Ammerlaan
3. Sem Knevel
4. Joshua van Hoogstraten
5. Kaj Boonman
6. Morris Remmerswaal
7. Xavier Bijl
8. Ari Mohammed
9. Giovanni Dupon

Meisjes 8 en 9 jaar:
1. Naomi Moen
2. Calleigh van Baarle
3. Noa Jacobs
4. Sara Jacobs

Jongens 11 en 12 jaar:
1. Neil Ammerlaan
2. Joris Gudde
3. Timo Frensch
4. Brandon van Baarle
5. Teije Boonman
6. Louis vd Burg
7. Luke Remmerswaal

Meisjes 11 en 12 jaar:
1. Bodine Vollering
2. Larissa Hart
3. Kiki vd Ham
4. Amber Koot

2015

Junioren:
1 Jesper Rasch ZANDVOORT, 2 Rens Tulner LEXMOND, 3 Yentl Ruijmgaard ZWANENBURG, 4 Jarri Stravers GROOT-AMMERS, 5 Niels Boele LEIDEN, 6 Michael Kootstra KRIMPEN AAN DE LEK, 7 Jens van den Dool HOOGBLOKLAND, 8 Thierry Bouckaert LISSE, 9 Martijn Knoppert S-GRAVENZANDE, 10 Rick de Vries WOLVEGA, 11 Jelle Vlasman ALPHEN AAN DEN RIJN, 12 Lorenzo Harbers NIJVERDAL, 13 Julian Stolk PIJNACKER, 14 Tim Groot BOVENKARSPEL, 15 Marco Geleijnse HELLEVOETSLUIS, 16 Jim Duijvesteijn HONSELERSDIJK, 17 Corné ten Hove ELBURG, 18 Mike van Nunspeet DEN HAAG, 19 Bram Vertelman MIDWOUD, 20 Dorus de Rijk DE RIJP, 21 Noah van der Meer NAALDWIJK, 22 Koen Frens NUNSPEET, 23 Jeffrey Veltink HARDENBERG, 24 Jesse Lagendijk ALPHEN A/D RIJN, 25 Thijmen Polman ZOETERMEER, 26 Coen Groot PAPENDRECHT, 27 Floris Roodenburg MAASSLUIS, 28 Benjamin Veninga HAARLEM, 29 Jasper Stolk MAASLAND, 30 Bart de Veer VREELAND, 31 Luc Grefte APELDOORN, 32 Bram Nelck PIJNACKER, 33 Marijn Velt OUDE PEKELA, 34 Paul Gruithuijzen BREUGEL, 35 Daan van Sintmaartensdijk ZUIDLAND, 36 Tim den Braber WOERDEN, 37 Jelmer Arendshorst NIEUWLEUSEN, 38 Jeroen van der Meer PIJNACKER, 39 Niels Beelen NUNSPEET, 40 Kevin van Bennekom CULEMBORG, 41 Wessel van Koppen SCHIPLUIDEN, 42 Jerry Corstiaensen ALMERE, 43 Stijn van der Wal HUIZEN, 44 Maarten van Stee SLIEDRECHT, 45 Mathijs Kuik T ZANDT, 46 Edward Jansen ZOETERMEER, 47 Floris-Jan van den Berge NIEUWKOOP, 48 Bram Langeveld DEN HOORN, 49 Richall Jangi DEN HAAG, 50 Sem de Koning DELFGAUW, 51 Rienk Engele PIJNACKER, 52 Devyn Duvall AMSTERDAM, DNF Thomas van Bommel NIEUWERKERK A/D IJSSEL, DNF Dennis Boskers ALTEVEER GN, DNF Jesse Haaksman ZEIST, DNF Ferdinand Jansen ZOETERMEER, DNF Tjalle de Jong BERGSCHENHOEK, DNF Jeroen van der Knaap ROTTERDAM, DNF Thijs Moerland HAARLEM, DNF Martin Pluto DEN HAAG

Masters 40+:
1 Cees Snoek VOLENDAM, 2 Jan Muis GIESSENBURG, 3 Laurens Koster OEGSTGEEST, 4 Jan Hordijk WESTMAAS, 5 Frans van Winden  BERGSCHENHOEK, 6 Brian Burggraaf VELSEN NOORD, 7 Eddy Hermsen OCHTEN, 8 Alex Duijnisveld ZOETERMEER, 9 Michael van Son VELSERBROEK, 10 Andre Grootveld ZOETERMEER, 11 Marc den Hoed PIJNACKER, 12 Jacco Konijn HOORN, 13 Peter van Wijgerden WOUDRICHEM, 14 Hans van Eijk NIEUW VENNEP, 15 Marcel Lambregts METEREN, 16 Martijn Harteloh DORDRECHT, 17 Arno Niewold BERKEL EN RODENRIJS, 18 Dick van der Breggen ELLEMEET, 19 Jeroen Rovers BREDA, 20 Anne-Willem van der Meulen DEN HAAG, 21 Hans Bal ‘S-GRAVENHAGE, 22 Jan Bassa NOORDELOOS, 23 Erik Meerkerk ZUIDLAND, 24 Edwin Vrauwdeunt S-GRAVENHAGE, 25 Lars Rietveld OUDEWATER, 26 Pieter Mies PRINSENBEEK, 27 Vincent van Wersch TILBURG, 28 Sjoerd Bult RHOON, 29 Ronald van Herp DEN HAAG, 30 Bennie van den Heuvel STRIJEN, 31 Michiel Jansen HILVERSUM, 32 Jaco van der Eijk ZEVENHUIZEN ZH, 33 Ronny Bossers WAALWIJK, 34 Lieuwe Hoekstra AMSTELVEEN, 35 Aad de Geus MAASSLUIS, 36 Casper van der Marel MAASLAND, 37 Leo Poot STRIJEN, 38 Art Oosting ABBENBROEK, 39 Bert Havenaar BERKEL EN RODENRIJS, 40 Michael Ruska VOLENDAM, 41 Willem Hus VOORBURG, 42 Dennis van den Ouden OUDE TONGE, 43 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK, 44 Richard Visscher PIJNACKER, 45 Johannes Lachi KATWIJK, DNF Willem van den Akker ALMERE BUITEN, DNF Willem van Driel DORDRECHT, DNF Peter Fils PIJNACKER, DNF Jeroen Land UTRECHT, DNF Wijnand van Pelt SPIJKENISSE, DNF Marcel Verhagen OUD BEIJERLAND, DNF Bert Vossebelt UTRECHT, DNF Arno Zahradnik ZOETERMEER

Amateurs:
1 Bram Mens DEN HAAG, 2 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN, 3 Elias de Bruijne UTRECHT, 4 Marijn Pijper HOOGVLIET, 5 Stefan Laurijssen ROOSENDAAL, 6 Erik de Niet DEN HAAG, 7 Lex Ligtenberg LEIMUIDEN, 8 Robbert Schaap VOORBURG, 9 Robert Koppers ‘S-GRAVENHAGE, 10 Pim Achterkamp ROTTERDAM, 11 Robert van Dalen GIESSEN, 12 Ronald Ligtenberg LEIMUIDEN, 13 Johan van der Eijk STRIJEN, 14 Koen de Best MIJDRECHT, 15 Alfred Rooks DEN HAAG, 16 Niels Overvoorde DELFGAUW, 17 Jeroen Bijnagte ROTTERDAM, 18 Christian Bosch NOOTDORP, 19 Ferry den Elzen NOORDWIJKERHOUT, 20 Peter Jordaan MAASSLUIS, 21 Tom de Vreede BERKEL EN RODENRIJS, 22 Ronald Greep MAASLAND, 23 Gino Bonemeijer NOOTDORP, 24 Rico Kruijt MAASDAM, 25 Erik Groeneveld HEINENOORD, 26 Sven Roggeveen DELFT, 27 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK, 28 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT, 29 Guus de Graauw ETTEN LEUR, 30 Henk de Jong MIJDRECHT, 31 Lars Adriaansen STEENBERGEN, 32 Edward Sol SCHIEDAM, 33 Jamie Romijn ROTTERDAM, 34 Chris Heiberg ROTTERDAM, 35 Arie van ‘t Geloof DIRKSLAND, 36 Marcel Prakken UTRECHT, 37 Richard van Hardeveld EDE GLD, 38 Joost van der Helm PIJNACKER, 39 Simon Denonnain FERRIERE SUR BEAULIEU, 40 David van den Berg LEIDSCHENDAM, 41 Stephan Borsboom HELLEVOETSLUIS, 42 Tom Koeleman UTRECHT, 43 Gijsbert Nieuwkoop VEEN, 44 Coen van den Berge POELDIJK, 45 Robert van Spanje MONTFOORT, 46 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN, 47 Niels van Deursen DEN HAAG, 48 Thomas van Casteren UDENHOUT, 49 Geert Minkema SCHOONHOVEN, 50 Bouwe Boonstra ROTTERDAM, 51 Robin de Vries PIJNACKER, 52 Ralph Hogervorst PIJNACKER, DNF Milian Bachem RENKUM, DNF Harm van Berkel MAASLAND, DNF Joren Bronkhorst GORINCHEM, DNF Jacco Grinwis BREDA, DNF Michiel Groeneveld HEINENOORD, DNF Martijn de Groot GORINCHEM, DNF Pierre Marie Guiheneuc RUFFIAC, DNF Robert Heemskerk HAZERSWOUDE-RIJNDIJK, DNF René Hulsman VLAARDINGEN, DNF Tim de Koning DELFGAUW, DNF Gerben Kroon WIJK EN AALBURG, DNF Jelle van der Marel DE LIER, DNF Jethro Smit VLAARDINGEN

Elite-Mannen/Beloften:
1 Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL, 2 Robin Wennekes DODEWAARD, 3 Dennis van Leeuwen POELDIJK, 4 Timon van Reek VOORHOUT, 5 Gerhard Joling KRIMPEN AD IJSSEL, 6 Arno Kleinjan GOUDA, 7 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN, 8 Wouter Mol ALKMAAR, 9 Jim Lindenburg WATERINGEN, 10 Jordy Buskermolen KUDELSTAART, 11 Sven van Luijk NAALDWIJK, 12 Jurgen van Diemen LEIMUIDEN, 13 David van Eerd BREDA, 14 Paul Helderman NAALDWIJK, 15 Lars van de Vall OUDERKERK AAN DE AMSTEL, 16 Jaap de Man SPIJKENISSE, 17 Christiaan Meerbeek NAALDWIJK, 18 Matthijs Eversdijk DELFT, 19 Jerry Roling HEEMSKERK, 20 Sjors Handgraaf LEIDEN, 21 Pim van der Marel DE LIER, 22 Remco Schouten AMMERSTOL, 23 Marc Bolhoven PURMEREND, 24 Coen Vermeltfoort VLIJMEN, 25 Wouter Been DEN HAAG, 26 John Spruit NOOTDORP, 27 Twan Middelburg DE LIER, 28 Martijn de Jong WOERDEN, 29 Diederik Deelen BERKENWOUDE, 30 Coen van Kleef SCHIPLUIDEN, 31 Marvin van Spronsen MONSTER, 32 Robert Berk PIJNACKER, 33 Erwin van Eijk LEIDEN, 34 Harm Bronkhorst VOORHOUT, 35 Franklin Wessels AALSMEER, 36 David de Leeuw RHOON, 37 Joost van der Burg NOOTDORP, 38 Tristan Sint Nicolaas DORDRECHT, 39 Bart Buijk HARDINXVELD GIESSENDAM, 40 Raymond Splinter AMSTERDAM, 41 Marc de Bruin GRONINGEN, 42 Koen van Nieuwpoort NIEUWERKERK AD IJSSEL, 43 Elmar van Hoorn ROTTERDAM, 44 Tijs van der Steen BAARN, 45 Ingmar Uytdewilligen ESSEN, 46 Emiel de Greef BLEISWIJK, 47 Robbie Gevers SCHIJNDEL, 48 Patrick Kos ZUID SCHARWOUDE, 49 Corne Verhoeks ZUILICHEM, 50 Kelvin van den Dool HOOGBLOKLAND, 51 Erwin Meijer BERKEL EN RODENRIJS, 52 Roel Defauwes NIEUWSTADT, 53 Michiel Vos DEN HAAG, 54 Bart van den Berg WIJNGAARDEN ZH, 55 Luuk Jansen NOOTDORP, 56 Rowan Bergmans MAREN-KESSEL, 57 Patrick Besteman HEERHUGOWAARD, 58 Yuki Hanadate JAPAN, 59 Frank Niewold LISSE, 60 Erik Verboven CUIJK, 61 Carsten Chapman CARDIFF HEIGHTS, 62 Daniel Abraham Gebru AMSTELVEEN, 63 Jaap van der Meij KATWIJK, 64 Damian van Dalen ‘S GRAVENZANDE, 65 Yuichiro Nozaki JAPAN, DNF Barry Bel DE GOORN, DNF Mitchell Boet ‘S-GRAVENDEEL, DNF Fabian van Eis HILVERSUM, DNF Arco Fritzsch OUD BEIJERLAND, DNF Nicky Gieskens ‘S-GRAVENHAGE, DNF Wouter de Groot DELFT, DNF Leon Hofman BLEISWIJK, DNF Marco Kaldenbach HOORN NH, DNF Jaap Kooijman SITTARD, DNF Joey van Manen VEENENDAAL, DNF Lex Nederlof LAMPHUN, DNF Ruben van Savooijen MAASSLUIS, DNF Martijn Veenhoven OOSTZAAN, DNF Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN, DNF Marcel Wouters GROESBEEK

Rabo Dikke Banden Race:

Jongens 7 en 8 jaar: 1. Nick Hofstede, 2. Joer Post, 3. Taka ‘sGravenmode, 4. Maarten Bakker, 5. Timo Kaat, 6. Justin vd Helm, 7. Melvin Bergwerff
Meisjes 7 en 8 jaar: 1. Indy van Velzen, 2. Imke Wubben, 3. Lydia Kippers, 4. Rosalie ‘sGravenmode, 5. Fenna Brand, 6. Jasmijn Roubos, 7. Yara de Bruin
Jongens 8 en 9 jaar: 1. Ryan Ammerlaan, 2. Bodhi de Baat, 3. Sven Pera, 4. Evert Termorshuizen, 5. Kees van Wijk, 6. Kris van Winden, 7. Jamie Konstense, 8. Timo van der Hulst, 9. Jimi Alberts
Meisjes 8 en 9 jaar: 1. Naomi Moen, 2. Demi Brand, 3. Floortjes den Boer, 4. Anique Roubos, 5. Jessica Kippers, 6. Lotte Kluiters, 7. Louise Muller
Jongens 11 en 12 jaar: 1. Bart Hofstede, 2. Nick Brand, 3. Micky Alberts, 4. Abe Pot, 5. Nick Zeestraten
Meisjes 11 en 12 jaar: 1. Calleigh van Baarle, 2. Isabel Roubos, 3. Amber van Velzen, 4. Tatem Kluiters

Burgers 45+:
1. Toon de Wilde, 2. Erik van Trigt, 3. Art van Winden, 4. Jan Hogervorst, 5. Bertus van Atten, 6. Wilco Hofman, 7. Ben Oudshoorn, 8. Pieter Jan den Boer, 9. John Engele, 10. Kees Eriks

Burgers 45-:
1. Ferry van Buijtene, 2. Thom van der Spek, 3. Dennie van Leeuwen, 4. Marco Nederlof, 5. Tom van Schijndel, 6. Maarten van Hagen, 7. Robert de Hoog, 8. Maarten Post, 9. Jaco de Hoog, 10. Wijnand de Graaf, 11. Matthijs Bunnik, 12. Kurt Wubben, 13. Joost Kaptein, 14. Paul Teeuw, 15. Rene Bunnik

Koppeltijdrit Jong & Oud:

CAT. A
1. Demi Brand – Monique Brand- van Kan 4:27.81, 2. Calleigh van Baarle – Ferry van Buitene 4:32.28, 3. Ties Goemans – Lennert Goemans 4:48.49

CAT B
1. Nick Brand – André Remmerswaal 6:05.78, 2. Ryan Ammerlaan – Menno Ammerlaan 6:28.94, 3. Sven Pera – Jacqueline van Winden 6:40,48

CAT C
1. Neil Ammerlaan – Menno Ammerlaan 5:33.26, 2. Stijn Elkhuizen – Edwin Elkhuizen 5:52.83, 3. Dylan van der Burg – Eugene van der Burg 6:01.87

2016

Junioren:

1 Stef Zeestraten PIJNACKER, 2 Quinten Veling MONNICKENDAM, 3 Mick Kemper VOLENDAM, 4 Marijn Velt OUDE PEKELA, 5 Friso van Diemen AMSTELVEEN, 6 Dean Ruska VOLENDAM, 7 Bram Nelck PIJNACKER, 8 Martijn Krook PURMEREND, 9 Tom van Merkerk WOERDEN, 10 Coen Groot PAPENDRECHT, 11 Antonie van Noppen RIDDERKERK, 12 Thomas van Bommel ROTTERDAM, 13 Kevin Hulsker NOOTDORP, 14 Joshua Smit  VOORBURG, 15 Mickey Schuller DORDRECHT, DNF Melle Meeuwisse BOSKOOP

Masters 40+:

1 André van Reek LISSE, 2 Marcel Alma HARSKAMP, 3 Frans van Winden  BERGSCHENHOEK, 4 Cees Snoek VOLENDAM, 5 Marcel Lambregts METEREN, 6 Chris Maas PAPENDRECHT, 7 Andre Grootveld ZOETERMEER, 8 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK, 9 Lars Rietveld OUDEWATER, 10 John Roos SOMMELSDIJK, 11 Brian Burggraaf VELSEN NOORD, 12 Laurens Koster OEGSTGEEST, 13 Pierre Deen AMSTERDAM, 14 Richard Louman HEELSUM, 15 Henk Ceelen OUDERKERK, 16 André Kraan GOUDA, 17 Dick Kinket HATTEM, 18 Jan de Vreede LISSE, 19 Marco Middelburg DE LIER, 20 Peter Fils PIJNACKER, 21 Uwe Nepp RHEURDT, 22 Martijn Harteloh DORDRECHT, 23 Wilfred Harbers PUTTEN, 24 Michael Ruska VOLENDAM, 25 Teun Veken ROTTERDAM, 26 Andries Flart HARDERWIJK, 27 Coen Emmer AMSTERDAM, 28 Marius van Breda WASSENAAR, 29 Michel Toonen LISSE, 30 Fedor Hes UTRECHT, 31 René Rotscheid APELDOORN, 32 Patrick van Gortel APELDOORN, 33 Erik Meerkerk ZUIDLAND, 34 Erik Bos ROTTERDAM, 35 Guido Smit VOORBURG, 36 Rolf de Jong PIJNACKER, 37 Jaco van der Eijk ZEVENHUIZEN ZH, 38 Jaap van der Breggen NIJKERK GLD, 39 Dick van der Breggen ELLEMEET, 40 Henk Peters HILLEGOM, 41 Ruud Kuikstra BRIELLE, 42 Ad Oorbeek NIEUW BEIJERLAND, 43 Danny Franken HARDERWIJK, 44 Willem van den Akker ALMERE BUITEN, 45 Casper van der Marel MAASLAND, 46 Ronald van Merkerk WOERDEN, 47 Erik Siegers GOUDA, 48 Xander Hensing DELFT, DNF Bert Havenaar BERKEL EN RODENRIJS, DNF Ronald van Herp DEN HAAG, DNF Ben Kappert HARDERWIJK, DNF Theo Leenderts ROTTERDAM, DNF André Looman MONTFOORT, DNF Arno Niewold BERKEL EN RODENRIJS, DNF Leo Poot STRIJEN, DNF Kees van Prooijen ‘S-GRAVENHAGE, DNF Anton in ‘t Veld NIEUW LEKKERLAND, DNF Vincent van Wersch TILBURG

Amateurs:

1 Niels Overvoorde DELFGAUW, 2 Joeri van Delft VOORBURG, 3 Marco Kuijvenhoven ‘S-GRAVENZANDE, 4 Daan Switters UTRECHT, 5 Ronald Ligtenberg LEIMUIDEN, 6 Elmar van Hoorn ROTTERDAM, 7 Albert van Riessen ROTTERDAM, 8 Niels Immerzeel WILNIS, 9 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne UTRECHT, 10 Robbert Schaap VOORBURG, 11 Kees Pameijer DEN HAAG, 12 Tom de Vreede PIJNACKER, 13 Mark van Velthoven WATERINGEN, 14 Harm van Berkel MAASLAND, 15 Tom Koeleman UTRECHT, 16 Ronald Greep MAASLAND, 17 Lex Ligtenberg UTRECHT, 18 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN, 19 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN, 20 Daniël Langereis DELFT, 21 Erik de Niet DEN HAAG, 22 Wesley Steekers NOORDWIJKERHOUT, 23 Bas Boenders UTRECHT, 24 Bram Mens WATERINGEN, 25 Joost van der Helm PIJNACKER, 26 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK, 27 Wilfred Slieker MONSTER, 28 Jules Roskamp ZOETERMEER, 29 Rienk Engele PIJNACKER, 30 Robert van Dalen GIESSEN, 31 Youri Deelen BERGAMBACHT, 32 Jeroen Wesselius VOORBURG, 33 Danny Vrolijk SCHIPLUIDEN, 34 Koen de Best MIJDRECHT, 35 Jorick Heijn LEIDEN, 36 Ferry den Elzen NOORDWIJKERHOUT, 37 Joost Springintveld WILNIS, 38 Henk de Jong MIJDRECHT, 39 Jonathan Espigares RIDDERKERK, DNF David van den Berg LEIDSCHENDAM, DNF Jaap Berg VEENENDAAL, DNF Jaco van Beusichem HOEK VAN HOLLAND, DNF Bouwe Boonstra ROTTERDAM, DNF Ege de Bruin DELFT, DNF Dennis Deelen BERGAMBACHT, DNF Niels van Deursen DEN HAAG, DNF Bas Groeneweg ROTTERDAM, DNF Martijn de Groot GORINCHEM, DNF Jan Gudde NOOTDORP, DNF Maarten van Hagen PIJNACKER, DNF Chris Heiberg ROTTERDAM, DNF Wilbert Heijn LEIDEN, DNF René Hulsman VLAARDINGEN, DNF Joep Keijsers LEIDEN, DNF Ruben Mijnsbergen ROTTERDAM, DNF Dion van Nierop ZOETERWOUDE, DNF Nick Riddy VEGHEL, DNF Pieter Rom Colthoff ROTTERDAM, DNF Douwe Schouten VLAARDINGEN, DNF Henry Schut ZEELAND, DNF Sil Smit NEDERHORST DEN BERG, DNF Edward Sol SPIJKENISSE, DNF Jerrie Suyker PIJNACKER, DNF Ard Veneman UTRECHT, DNF Dennis ter Wal WATERGANG

Elite-Mannen/Beloften:

1 Folkert Oostra AMSTERDAM, 2 Nick Stöpler WOERDEN, 3 Wouter Been DEN HAAG, 4 Remco Schouten AMMERSTOL, 5 Sjors Handgraaf LEIDEN, 6 Paul Helderman NAALDWIJK, 7 Ronan van Zandbeek SCHIJNDEL, 8 Sieben Wouters ZUNDERT, 9 Stephan Bakker ZAANDAM, 10 Bart Dielissen BREDA, 11 Adne van Engelen ‘T ZAND NH, 12 Dennis Buijs BENTHUIZEN, 13 Robin Wennekes DODEWAARD, 14 Pascal Aandewiel AMSTERDAM, 15 Christiaan Meerbeek NAALDWIJK, 16 Koos Jeroen Kers AMSTELVEEN, 17 Ivan Cook LEIDSCHENDAM, 18 Dennis van Leeuwen POELDIJK, 19 Jordy Buskermolen KUDELSTAART, 20 Stijn Rovers BREDA, 21 Aron Kremer PERNIS, 22 Arian Stolwijk DELFT, 23 Koen van de Klundert WOENSDRECHT, 24 Bram van der Zwet ROELOFARENDSVEEN, 25 Erwin Meijer BERKEL EN RODENRIJS, 26 Wieger van der Schaaf ‘S-GRAVENHAGE, 27 Casper van Wijck ROTTERDAM, 28 Marvin van Spronsen MONSTER, 29 Robbie Gevers SCHIJNDEL, 30 Ingmar Uytdewilligen ZANDVLIET, 31 Jake Griffin MAARN, 32 Dorus de Rijk DE RIJP, 33 Michiel Vos DEN HAAG, 34 Tatsuya Kato FUKUOKA, 35 Jelle Vlasman ALPHEN AAN DEN RIJN, 36 Takahiro Kishi TOKYO, 37 Damian Kooreman AALSMEER, DNF Floris-Jan van den Berge NIEUWKOOP, DNF Robert Berk PIJNACKER, DNF Bastijn Boele LEIDEN, DNF Henk Bom NAALDWIJK, DNF Carsten Chapman CARDIFF HEIGHTS, DNF Matthijs Eversdijk DELFT, DNF Mitchell Huenders MAARN, DNF Brett van Klaveren BENTHUIZEN, DNF Jaap van der Meij KATWIJK, DNF Twan Middelburg DE LIER, DNF Jelmer Nuijten SOEST, DNF Olivier van Pelt SPIJKENISSE, DNF Tristan Rijsdijk VLAARDINGEN, DNF Jerry Roling HEEMSKERK, DNF Jurriaan Vos OUD-ZEVENAAR, DNF Franklin Wessels AALSMEER, DNF Melvin Wildeboer Schut PAPENDRECHT

Rabo Dikke Banden Race:

Jongens 7 en 8 jaar:

1 Quino D’Encarnacao
2 Zeb Olsthoorn
3 Ties Looze

Meisjes 7 en 8 jaar: 

1 Jasmijn Roubos
2 Fenna Brand
3 Lydia Kippers

Jongens 8 en 9 jaar: 

1 Joer Post
2 Finn Janssen
3 Jurre Vloet

Meisjes 8 en 9 jaar:

1 Jessica Kippers
2 Ymke Wubben
3 Demi Brand

Jongens 11 en 12 jaar:

1 Nick Brand
2 Ryan Ammerlaan
3 Sven Pera

Meisjes 11 en 12 jaar:

1 Eshter de Jong

Burgerronden

Cat A (45-):

1 Denny van Leeuwen
2 Koert Wubben
3 Jaco Hoog

Cat B (45+):

1 Toon van der Wilde
2 Stephan van der Bregge
3 Kees Ammerlaan

Cat C (Dames):

1 Marloes Gravesteijn